Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

dawidpils@op.pl, 20 lat temu
Silnik 1.1 MPI 54KM 40kW
Rok produkcji 2003
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
wygodle siedlisko z przodu; silnik 1.1 nie jest za mocny powiedzmy wystarczający, ale wprowadzenie silnika 1.3 JTD 70 KM; to już będze wypas- tak mi się wydaje;na trójce jazda tak do 70 km/h; czwórka 90 km/h, piątka tylko do uczymania prędkości (słaba), większa górka i czwórka koniecznie bo traci prędkość! ale ogólnie dojazd do pracy, parkowanie, dla mnie 4,3. minus: 1) Słaba 5-ka zdecydowanie 2)słabe wyposażenie przy za kupie nowego (producent nie dba o bezpieczeństwo klijenta, dostępne w opcji a powinno być w standarcie plus: 1)wygodny tj. wygodne siedlisko, widoczność, wszystko w zasięgi ręki (obsługa samochodu w czasie jazdy), wersja 1.2 bogatsza w drobiazgi tj. regulacje fotel, kierownica, szyby el, itd-nie warto 2) zbiera się nie nieżle, w miarę ekonomiczny spokojna jazda 5,7l na 100; trochę szaleństwa 6,1- zobaczymy latem!
przy wyprzedzaniu dobrze zrzucić bieg niżej (fiat lubi wysokie obroty-lepiej się wtedy zbiera)
OK- umiejscowioa pod ręką krótkie przełożenie
narazie ok (nowe autko)
nie ma problemu
mile zaskoczony byłem siłą dmuchu już przy pozycji 3- b. mocny i nie ma potrzeby włczać 4-go stopnia.
pomimo małego zewnętrznego wyglądu w środku dużo więcej miejsca niż w seicento, ale dla ludzi do 1,80 m; z tyłu jeszcze nie jechałem ale Ci pasażerowie których wiozłem nie nażekali
zdarzło mi się na początku że silnik nie pracuje, przywłączonym radiu brak jakichkolwiek szmerów z zewnątrz
6 l średnio bierze, ale jest na dotarciu no i świała dmuchawa radio -ciągle pracują
mała cena 31 tys razem z abs i 2razy airbag
---