Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Silnik 1.1 MPI 54KM 40kW
Rok produkcji 2006
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : totalne dno
Silnik : auto tylko do miasta
Jest to mój ostani fiat.Już wiem że lepiej dolożyć pare groszy i kupić skode fabie i mieć mniej problemów z autem.
Z kulturą to pandzie raczej na bakier.Silnik od samego odpalenia wydaje dżwięki auta bez duszy-klekocze i chodzi nijak(Auto od nowości u mnie).A jeżeli chodzi o elastyczność to ona jest zerowa,może w mieście da radę ale na trasie to ten silnik prosi o pomste do nieba-nie polecam tego silnika
Skrzynia typowa dla włoskich aut-czyli taka nijaka
Jest zadawalający,a na zakrętach czujesz sie jakbyś miał zaraz opuscić auto
Widocznośc jest super
Wszystko na swoim miejscu
jest ok-ale w czasie deszczu strasznie parują szyby.Typowo Fiatowska problematyka
Niby mam 177cm wrostu ale naprade utrapieniem jest środkowa konsola która obija prawe kolano kierowcy i nijak możemy delektować sie dłudą trasą.Auto tylko nadaje sie na miasto
Jakie wyciszenie?.Tu kierowca słyszy silnik,jęczącą skrzynie(typowo made in italy) i te dudnienie zawieszenia
Jest OK
Psuje sie prawie wszystko.Co miesiąc trzeba wydać grubą kase żeby auto normalnie jeździło
Do przebiegu 80tyś km jest fajnie ale potem to zaczynają sie prawdziwe schody-czyli od 85tyś -Amortyzatory przód(wymiana 84tyś km) -amortyzatory tył(wymiana 91tyś) -Auto nie chce chodzić na gazie(92tyś) Wymiana wachaczy przednich(93tyś km) -wymiana tylnych szczęk hamulucowych(95tyśkm) -wymiana skrzyni biegów(103tyś km)posypały sie łożyska -wymiana tylnych wachaczy(126tyś) -wymiana łożyska w prawym przednim kole(127tyS) -wymiana osłony półosi lewej(134tyś km) -zaczyna wyciekać paliwo ze zbornika po zatankowaniu auta(152tyś) Nigny nie miałem tak awaryjnego auta

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.1 MPI 54KM 40kW [l/100km]

7,7