Ocena kierowcy - Fiat Punto II Hatchback

albert, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 60KM 44kW
Rok produkcji 2000
Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
za ta cene naprawde warto jesli ktos jednak ma liczniejsza rodzinke albo czesto podrozuje z pelnym bagaznikiem polecal bym wersje 1,8 HGT jezdzilem cudo taka pojemnosc przy tak niewielkiej wadze poprostu trzeba sie przejechac zeby zrozumiec
silnik 1,2 chodzi jak zegarek troche maly zeby dobrze ciagnac z kompletem osob i bagazem ale 1-2 osoby daje rade zeby sprawnie wyprzedac
oki bez problemow
widocznosc strasznie ograniczaja slupki z przdodu zle to sie odbija przy dynamicznym wchodzeniu w zakrety po miescie trzeba sie sporo wychylic zeby cos widziec jak szybko pokonujemy zakret bo przez dluzszy czas widac slupek trzeba sie przyzwyczaic
wszystko na swoim miejscu ja mam akurat przyciski do szyb w drzwiach bo jednak na konsoli to troche pomylka wedlug mnie dlatego we fiacie zamowilem orginalne do tego modelu montowane w drzwiach cena za orginalne troche przesadna pozatym oki
samochod szybko sie nagrzewa wiec nie bardzo rozumie tu krytyke niektorych osob mialem duzo drozsze auta i w niektorych nawet trzebabylo czekac dluzej grzeje oki ogrzewanie tylnej szyby tez oki
z przodu oki z tylu bez rewelacji ale wkoncu to male auto
wyciszenie do 120km/h oki ja mam dodatkowo wyciszone cale autodla sprzetu grajocego i teraz przy wiekszych predkosciach jest cichutko
samochod bardzo oszczedny przy normalnej jezdzie 5,50l cykl mieszany miasto 6,20l na dlugie trasy 4,60l
jeszcze nie mialem zadnej awarii poza akumulatorem ktory seryjnie jest do niczego jestem pierwszym wlascicielm auta juz prawie 6lat jeszcze nic sie nie popsulo ale dbam i wszystko robie na czas naprawde auto godne polecenia
auto niezawodne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 60KM 44kW [l/100km]