Ocena kierowcy - Fiat Punto II Hatchback

WIDGET, 21 lat temu
Silnik 1.2 i 60KM 44kW
Rok produkcji 2002
Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
Wszystko jak narazie git. Jednak mam małe zastrzeżenie co do spasowania plastykowego wykończenia wnętrza. Podczas gdy jest jeszcze dosyć zimno w aucie plkastykowe części pardzo skrzeczą i strzelają w aucie. Wszystko to ustaje po nagrzaniu się wnętrza auta.
bardzo cichy i super elastyczny (w porównaniu do mojego poprzedniego auta - FIAT UNO 60S)
wrzucanie biegów bardzo lekko, gałka w ogóle nie lata, żadnyh dziwnych odgłosów nie zauważyłem
dobry wynik, czasami słychać małe stuki przy jeździe 20km/h po bardzo nierównej nawierzchni
w porównaniu do Fiata UNO to jest jakby niebo (punto) a ziemia (uno)
wygląd zewnętrzny auta z*******y ;-))
Wentylacja super a w szczeólności możliwości ustawień wylotów powietrza; co do ogrzewania to bardzo szybko następuje nagrzewanie się auta nawet w bardzo niskich temperaturach (-10 stopni -> 2 tygodnie temu)
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo duża; jeżeli z przodu zasiadają dość duże osoby to z tyłu miejsca jest dosyć mało (3 drzwiowa wersja)
dość dobrze, jednak czasami za duże jak dla mnie (lubię sportową jazdę więc wskazanym jest dość dobra słyszalnośc warkotu silnika na dużych obrotach ;-)))
7,8l/100km miasto; trasy jeszcze niestety nie sprawdzałem, ale wg instrukcji obsługi 5,0l/100km; co do przeglądów i napraw narazie 0 (1500km przebiegu)
45000zł - 1.2 16V SOUND (6 gł w standardzie i sub zabudowany w bagażniku), klimatyzacja i abs. Opony zimowe gratis.
żadnych usterek
żadny usterek jak narazie nie stwierdzono

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu