Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (1365)

3,4
~zortan
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
To jest auto miejskie, konstrukcja z końca lat 90-tych. Nie ma się co spodziewać rewelacji. Do miasta dla osób liczących pieniądze, lub jako drugie auto, było jednym z lepszych rozwiązań. Na trasę, dla osób lubiących czerpać przyjemność z jazdy, czy też jako auto rodzinne zdecydowanie NIE. Samochodu ten służy do przewozu osób z pkt A do pkt B. I te zadanie spełnia nieżle! Maniacy motoryzacji mogą nazywać go "toczydełkiem".
~bikepromotor
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Po pierwsze auto mi się PODOBA - lubię robić mu zdjęcia w plenerze. Zwarta bryła przyjemnie zaznaczona ostrymi liniami lamp przednich i tylnych. Bardzo stylowy grill "wklejony" w zderzak przedni i ostro zakończone lampy tylne to elementy, które się nie zestarzeją, dostępne są jednak tylko w wersji 3-drzwiowej. Po dopasowaniu ładnych alufelg auto nabiera bardzo sportowego charakteru. Ogólne wrażenie lekkości - auto jest lekkie i...
~zakkkk
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Dla kogoś kto chce jeździć tanio i bezawaryjnie to świetne auto. Jeśli ktoś nie potrzebuje drugiej pary drzwi to polecam wersję 3-drzwiową, ze względu na dużo lepszy wygląd. Wersja po lifcie ma też dużo lepsze lampy przednie.
~Wreith
Hatchback 1.9 D 60KM 44kW
Miałem wersję ELX z klimatyzacją, kilkoma poduszkami powietrznymi, wspomaganiem CITY, ABS. I w tej konfiguracji to doskonałe, niedrogie auto miejskie. Co prawda bez porywających osiągów, ale w środowisku do którego było projektowane spisywało się wspaniale. Dało się zaparkowac wszędzie
~mareknowogonski
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Autko po tylu latach mogę spokojnie ocenić jako dość dobre, spełniło moje oczekiwania. Po wszystkich niedomaganiach wieku dziecięcego, (a nie było ich zbyt wiele: skrzypienie w tylnym zawieszeniu usunięte na gwarancji źle zmontowana guma ze sprężyną i uszkodzenie osłony przegubu prawego i całego przegubu) były już tylko sprawy eksploatacyjne. Pierwsze klocki wytrzymały prawie 90 kkm, klimatyzacja do uzupełnienia średnio co 3-4 lata, raz...
4,1
~Krzycho_K
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Samochód bardzo dobrze sprawdza się w codziennym dojeżdżaniu do pracy, małe zużycie paliwa, może nie wyrywny, ale cel zawsze osiągałem. Do rodzinnych wypraw, to on się nie za bardzo nadaje, zbyt mały bagażnik nie pomieści bagaży dla całej rodziny, chociaż z drugiej strony, przewiozłem nim szafę, mając jeszcze pasażera na pokładzie. Wymusza na kierowcy myślenie i trenuje zdolność przewidywania sytuacji na drodze, słaby silnik powoduje, że...
~ScOOrK
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Spalanie fantastyczne. Widoczność Dobra. Wspomaganie City (3-latek da radę zakręcić w miejscu), przyczepność słaba - jak w każdym "maluszku" (wąskie opony), mogłoby być ciszej, klimatyzacja dobra - ale to spalanie :)
3,6
~Maciej
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Bardzo dobre narzędzie - wszechstronne, wytrzymałe, tanie w eksploatacji. Jeśli twój stosunek do motoryzacji jest czysto użytkowy - dobry wybór. Samochód funkcjonuje w mojej rodzinie od kilku lat własnie w takiej roli i sprawdza się bez zarzutów. Jeśli jednak od samochodu oczekujesz więcej niż funkcji transportowej - szukaj dalej :) Ogólna ocena = 4-
3,8
~Adrian
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Całokształt nie jest zły, auto bezawaryjne nie jest, trzeba o nie dbać aby nam służyło, aczkolwiek nigdy nie miałem awarii która uniemożliwiła by jazdę. Od 4lat jest to drugi samochód w rodzinie który służy głównie do jazdy miejskiej.
~Gosia
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Kupiłam auto od pierwszego właściciela, nie bite, zero rdzy, wszystko od nowości nie wymieniane - fakt egzemplarz kupiony we Włoszech. Słowem - cudo.
Fiat Punto II Hatchback