Lista ocen Fiat Scudo II (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Siedzenie kierowcy miękkie i wygodne, dosyć duża możliwość regulacji zarówno siedzenia jak i kierownicy (w jednej płaszczyźnie)mam wrażenie że siedzenie kierowcy jest za bardzo odsunięte od drzwi bocznych, było by więcej miejsca dla trzech osób, a tak przy komplecie z przodu jest ciasno, jedyna przypadłość jest związana raczej ze mną, po dłuższej jeździe boli mnie prawy bark kiedy trzymam cały czas kierownicę oburącz
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Naprawdę w pojeździe jest dużo miejsca, moja wersja posiada trzy miejsca z przodu i jeden rząd siedzeń z tyłu. Ja mam totalny luz, a pasażerowie są zazwyczaj bardzo zadowoleni, bo nikt nikomu nie przeszkadza. Wiozłem z tyłu już troje małych dzieci w fotelikach i dwoje dorosłych z przodu, wszystkim było wygodnie bez tłoku. Ale jazda gdzieś w dłuższą podróż z dwojgiem pasażerów dorosłych z przodu może być już niewygodne.
~a.pleszko@wp.pl
Furgon Przeszklony Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Minus dla nieprzesuwanych foteli, minus dla braku możliwości odwracania foteli (tak jak w Galaxy) Plus taki że po wypięciu prawych foteli można przewozić i ludzi i towar nawet bardzo długi. Nieprzesuwane fotele powodują zmniejszenie przestrzeni na bagaż co przy 8 osobach... no i na koniec chociaż środkowe fotele powinny się rozkładać całkiem do tyłu - zwiększyło to by powierzchnie spania...
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
nie ma do czego się przyczepić przesytrzeni jest bardzo dużo mimo wielu schowków i uchwytów ,chyba że do jazdy w 3 osoby wtedy jest ciasno ,da się wytrzymać na krótkich dystansach ale nie nadaję się na długa trase ,mam 182 cm wzrostu i jak na mój gust troche za krótkie siedzisko kierowcy co powoduje przy długiej jeżdzie lekkie cierpnięcie nóg.
~Robert
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Sporo przestrzeni załadunkowej. Z przodu 3 osoby siądą od biedy, ale wtedy kierowca może mieć kłopoty z wrzucaniem biegu - Kolana pasażera haczą często o dźwignię. Aczkolwiek w 3 osoby da się jechać nawet i długą trasę.
~kuba
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Wygodne siedzenia, miejsca na nogi pod dostatkiem, kierownica regulowana we wszystkich plaszczyznach wiec z doborem wlasciwej pozycji nie ma najmniejszych problemow i zajmuje to 30 sekund
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Miejsca dużo i pod dostatkiem, jednak przy wersji 8 osobwej następnym razem wziąłbym wersję dłuższą ze względu na większy bagażnik. Jednak zawsze można \"trumienkę\" na dach zamontować.
~Paweł7291@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
dla kierowcy bardzo wygodnie dla jednego pasażera w miarę dla trzeciego pasażera malutko miejsca i przy okazji wtedy wszyscy się cisną.
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jest na tyle, na ile można oczekiwać w aucie tych rozmiarów. Dla mnie wystarczająco. Trzy osoby na kilkadziesiąt kilometrów to nie jest problem.
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
pasażer z przodu nie wyprostuje nóg, ale za to wszystkie fotele z regulacją oparcia, przednie iw drugim rzędzie z podlokietnikami