Lista ocen Fiat Scudo II (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
jest tańszy od vw,merca,ale w sezonie cena jest dość wysoka ,nasza wersja w sezonie kosztowała ponad 100000zł ,ale poczekaliśmy do grudnia i na wyprzedaż rocznika i wtedy kupiliśmy go netto za 60000 tys zł ,brutto 72000 w pełnym wyposażeniu z klimą czujnikami cofania ,zmierzchu ,radiem cd sterowanym w kierownicy ,komputerem ,dodatkowymi schowkami ,abs,pełna elektryka itp ,więc uważam ze warto poczekac i zaoszczędzić trochę pieniędzy ,a mozna...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Fiat w wersji podstawowej (blaszak) nie jest drogi jak na busa, ale już w wersji \"osobowej ful wypas\" to już jest bardzo drogie auto. Identyczne karoserie mają też peugeoty i citroeny jednak są one o parę tyś. droższe, więc, po co przepłacać. Codziennie używam scudziaka do pracy na budowie i jako auto rodzinne - sprawdza się świetnie. Zmieniłem całkowicie zdanie o fiatach, w końcu zaczęli stawiać, na jakość a nie ilość.
~el_marcin@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Dałbym 3+, jakość plastików nawet jak na auto dostawcze dla mnie katastrofalna. Mógłby być też lepiej wyciszony, no ale jest to chyba najtańsza propozycja na rynku tego typu aut, więc można przymknąć oko jeżeli jest to tylko auto do pracy.
~avalon.vip@interia.pl
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Cena zakupu była niższa niż od konkurencji , za to pod względem kosztów eksploatacji chyba żaden pojazd nie dorównuje temu Fiatowi - jest tak droga !!! Reasumując to najdroższy samochód jaki kiedykolwiek miałem.
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jakość nie powala na kolana, cena bardzo dobrze. Kupiłem go po dość okazyjnej cenie od dilera, rocznik wcześniejszy, auto testowe po przejechaniu 2000km
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto nabyłem w promocji za kwotę 95 000zł, z climatronickiem, webasto, czujniki cofanie, przyciemniane tylne szyby, odsuwane drzwi lewe i prawe.
~Gadziu
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
samochód zamówiłem w listopadzie 2010 ale data produkcji to 04.01.2011 r. udało sie w starej cenie wywalczyc :)
~Robert
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Mogłoby być lepiej aczkolwiek samochód nie był bardzo drogi - Dlatego daję 3 gwiazdki.
~Andrzej
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Prubowałem jeszcze Forda Custom i Transportera ,- ładniejsze i milsze w środku, ale droższe o 12-14 tyś.
~l
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak na auto nowe w którym pęka karoseria a serwis chce pospawać nie jest wart praktycznie żadnych peniędzy.