Ocena kierowcy - Fiat Ulysse I

Ulysse-fun, 15 lat temu
Silnik 2.1 TD 109KM 80kW
Rok produkcji 1999
Fiat Ulysse I 2.1 TD 109KM 80kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Niesamowicie dynamiczny silnik, na 5 biegu przy pełnym obciążeniu samochód swobodnie przyspiesza a samochód jest jak autobus przecież. Jak się turbina włącza powyżej 2000 obr/min samochód dostaje skrzydeł, przez co bezpieczny w trakcie manewrów na naszych drogach. No i ogromna przestrzeń ładunkowa.Mam 6 siedzeń ale dwa ostatnie wyjąłem bo jeździ w porywach tylko 4 osoby więc miejsca bardzo dużo.
Nie zamieniłem go na inny lub nowszy choć miałem taką okazję.
Terkocze jak to diesel ale bardzo przyzwoicie
Trzeba się z nią obchodzić łagodnie, to długo posłuży
Nie ma żadnych problemów przy rozsądnej jeździe po naszych drogach
Rewelacja, jak w akwarium
Wszystko dobrze dopasowane
działają sprawnie, gdybym miał samochód w kolorze srebrnym, to nie nagrzewałby się tak bardzo jak granatowy, ale klima i ogrzewanie bardzo wydajne
To jest w tym samochodzie świetne i dlatego nie zamieniłem go na inny samochód (dwuletni lub młodszy) bo nie są tak dobrze zaprojektowane jak ten
Całkiem dobrze
Na trasie rewelacja - pasażerowie mogą spać w pozycji leżącej i nikt nie wstaje po nocnej podróży zmęczony.Na trasie na 1 zbiorniku 1000 km, po mieście w zimie 800 km.Części w przyzwoitych cenach jeśli nie wymieniane w salonach firmowych. W obrębie np przełącznika świateł przy kierownicy ceny wahały się od 185 - 350 PLN.
Iloraz na pewno dużo większy od 1. Jak będziesz o niego dbał, to ci się odwdzięczy.
Dolewałem do paliwa \"uszlachetniacz\" jakiś i zniszczyłem pompę wtryskową, tylko i wyłącznie z mojej winy, tak to nic się w nim nie psuje jeśli eksploatowany rozsądnie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 TD 109KM 80kW [l/100km]

8,2