Lista ocen Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 (139)

~zbych152@interia.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
jak na tą pojemność oraz zużycie paliwa (benzyna) to pracuje mi doskonale nie mam zastrzeżeń, posiadam również zamontowany gaz- na którym jeżdzę częściej, słabszy tylko w górach. (Silnik)
3,5
~kaligula
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
zdecydowanie za słaby silnik. Redukując przy 60km/h na "trójkę" w zasadzie nie robi to większej różnicy. (Silnik)
~kends
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Generalnie dosc udany model, za niewygorowana cene. Mozna polecic wszystkim, którzy nie maja zbyt duzych wymagan. umiarkowane spalanie, sporo miejsca dla kierowcy i pasazerow, pokazna przestrzen bagazowa, niskie koszty eksploatacji (czesci zamienne) - to atuty tego auta. Minusem sa natomiast za glosne zawieszenia.
3,7
~Tomitek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jest to mój pierwszy samochód, jestem z niego bardzo zadowolony, mało pali, bagaznik w normie gdyby nie rdza to bym nim jeszcze długo jeździł
3,2
~Laki
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
ma swoją osobowość ,kilka niedoróbek ,a po za tym jest ok
3,5
~rademaker
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Samochód bardzo pakowny jak na te rozmiary (5 drzwiowy), siedzenia z tyłu składają się na płasko. Wózek dziecięcy mieści się w bagażniku. Doskonała widoczność dla kierowcy. Na gazie tani w eksploatacji.
3,8
~paul.jerry@interia.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
autko jest w rodzinie od nowosci jestem drugim kierowcą,i na prawde jestem zadowolony.mialem tylko raz powazna awarie,poszla uszczelka pod ghlowica.jako tako sie nie psuje i ciagle sie toczy,jest tanie w eksploatacji ,odpowiednie na miasto jednym slowem trafil mi sie dobry model ma nabite ponad 200tys i bzyka jak dlugo zobaczymy...
~Mirek Pawlica Ruda Śląska
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Na razie mnie nie zawodzi, chociaż korozja nadkoli i progów powoli daje znać o sobie. Liczę jeszcze na spokojne 4 lata eksploatacji.
3,1
~vito
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
za niewielkie pieniądze dużo auta, rdza zżera wszystko
~lambo
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
ogolnie jestem z niego zadowolony,jest to tanie w eksploatacji,male ale pojemne miejskie autko z malym silnikiem ,jesli sie o nie dba to sie nie psuje