Lista ocen Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW 1996-2002 (203) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 229 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek grandsoft@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Nie podoba mi się, że ciepłe powietrze leci tylko na szybę i nogi. Ale za to szyba przednia szybciutko odparowuje.
~Miko
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
ogrzewanie daje radę za to wentylacja totalna lipa w korku można jajka na desce smażyć
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
W porządku choć zimą długo się rozgrzewał. Przypuszczam, że to termostat. Szyby miały tendencję do parowania.
~kusitofu
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
nie wiem dlaczego u innych jest odwrotnie ale u mnie szybko sie nagrzewa w zimie, a w lecie szybko chłodzi
~tompl
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
nagrzanie wnętrza w zimę trwa jakieś 6 może 8 minut w lecie wiadomo przydała by się klima ale cóż....
~jak by mi sie rodzina nie powiekrzala owszem kupil bym pozdrawiam
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
tu sie nie postarali z nawiewem cieplego powietrza ze srodkowych kratek ale i tak nie jest zle
~Emil
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Tylna jak i przednia szyba blyskawicznie odparowuje sie zimą, system nawiewu naprawde bardzo wydajny!
~db77
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
z tym już gorzej...zima bardzo długo sie nagrzewa a takze szyby odparowuja wolniej...
~kamo@csk.pl
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
z tylu pizdzi w zimie jak 150. Slaba dmuchawa, malo dokladna rregulacja "ogrzewania" albo grzeje albo nie :)
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW
7,3
8,2
~volarz
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
dosc wolno sie nagrzewa, ale jak juz sie rozgrzeje to jest jak w saunie jak da sie na maxa ogrzewanie na 2;)