Ocena kierowcy - Ford C-MAX I

gemini72_21, 13 lat temu
Silnik 1.6 TDCi 95KM 70kW
Rok produkcji 2009
Ford C-MAX I 1.6 TDCi 95KM 70kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Sprostowanie do wyboru samochodu. Nasz C-MAX to auto z 2004 roku z silnikiem 1.6 TDCi o mocy silnika 109 KM. Zawieszenie super. Na dziś polecam szczerze ten samochód.
Wybraliśmy pierwszy raz forda i jesteśmy zadowoleni. Zadajemy kłam opinii, że samochodów na \"f\" nie powinno się kupować.
Diesel jak diesel. Wiadomo, że jest trochę głośny, że trochę \"trzepie\". Ale przyśpieszenie ma świetne. W tym aucie są chwilowe \"czarne dziury\", ale można się przyzwyczaić.
Niestety, trochę haczy.
Fantastyczne. Auto jedzie tam gdzie ja chcę. Precyzyjnie reaguje na każdy ruch kierownicy co sprawia, że czuję się bardzo pewnie.
Rewelacja. Wysokość fotela kierowcy sprawia, że widoczność jest bardzo dobra. Z parkowanie do tyłu też nie ma problemu. Tylna szyba to po prostu koniec samochodu.
Wszystko jest na swoim miejscu. W zasięgu ręki.
Samochód bardzo szybko się nagrzewa, a w lecie klimatyzacja fajnie chłodzi wnętrze. Żadnych zastrzeżeń.
Przestrzeń jest naprawdę duża. Możliwość wymontowania tylnych foteli jest świetnym rozwiązaniem
Średnie. Słychać pracę silnika, słychać szum wiatru lub opon. Ale z drugiej strony nie ma co narzekać. Są auta dużo głośniejsze.
Jak na razie auto jest dla nas tańsze niż opel astra 1.6 z silnikiem benzynowym. I mam nadzieję, że tak pozostanie.
Samochód jest ciut za drogi, ale z drugiej strony - dla rodziny 3, 4, 5 osobowej lepsze takie auto, niż hatchback.
klocki hamulcowe.
Brak