Lista ocen Ford C-MAX II Grand C-MAX (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oremi
Grand C-MAX 2.0 TDCi 140KM 103kW
Palą się żarówki, przód tył. Przeważnie te 5W, np postojowe, albo stop z tyłu. Ale po jednej nie po 2 czy 3 na raz. Wymienisz z przodu, za tydzień stop z tyłu. Jak go kupiłem miał spalone żarówki w kabinie. Także gdzieś coś. Ale nie jest to dramat. Tak wycieraczki się psują(przednie), muszą chodzić często bo jak postoją to jest dramat, zacinają się. Na szczęście da się psikać wd40 i jakoś będą działać. Czasami nie składają się lusterka,...
~Tom
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Jak na razie nie zauważam działania City Stopale tak ma chyba być. Reszta działa OK. Działanie większości dodatkowych układów można sterować z menu komputera i wcale nie jest to trudne wbrew powielanym opiniom prasowym.
~Przemek, Szczecin
Grand C-MAX 1.6 Duratec 125KM 92kW
W ciągu pierwszego tygodnia eksploatacji znalazłem trochę czarnych wiórków między deską rozdzielczą a przednią szybą - prawdopodobnie resztki szczeliwa szyby lub kanałów wentylacyjnych. więcej się nie pojawiły.
~guaviareto
Grand C-MAX 1.6 TDCi 115KM 85kW
Mam problem z klimatyzacją - wewnętrzny obieg się nie daje na dłużej uruchomić. Po jakimś czasie się przełącza na dopływ do kabiny co mnie trochę dernerwuje jak jadę za jakimś raszplem.
~arnizbych
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
lewe drzwi tylne suwane troszeczkę ciężko chodzą,dzieci nie mają siły otworzyć ,serwis twierdzi że powodem jest zabrudzenie prowadnicy, problem się powtarza co zimę ,dziwne że tylko lewe
~Olo47
Grand C-MAX 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Uszczelka od bocznej szyby wymiana (-) Poprawa zaczepu w słupku B (-) Regulacja tylnych drzwi (-) Kalibracja czujnika temp. zewnętrznej (-)
~Jarek
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Po 2 tys. km nie wystąpiły żadne usterki. Mam nadzieję, że nie muszę użyć sformułowania "na szczęście" i dla Grand C-MAX to norma.
~Tomasz
Grand C-MAX 1.6 Duratec 125KM 92kW
Auto bezawaryjne. Akumulator wymieniony po 7 latach.
~Alek
Na razie bezusterkowy