Lista ocen Ford C-MAX II Grand C-MAX (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Bez większych zarzutów, regulowana kierownica i fotel umożliwiają zajęcie dogodnej pozycji. Rozmieszczenie przycisków, pokręteł optymalne i podobne jak w większości aut. Ford w końcu normalnie umieścił sterowanie spryskiwaczami szyby. Minus za refleksy i dobicia podszybia i listew chromowanych w szybie. Minus też za zlikwidowanie schowka w podłodze, pod nogami pasażerów. Minus za brak prwego podnóżka- przydałby się gdy pracuje tempomat i noga...
~oremi
Grand C-MAX 2.0 TDCi 140KM 103kW
Bardzo dobra, są pokrętła, jest komputer pokazujący wszystko. Np spalone światła stopu. Pokazuje odległość od słupka przy cofaniu np zielono, jest żółty szczebelek odległości, dodatkowo pika. Są holdery na kubki w środkowym słupku. W drzwi wsadzimy 1,5 l butelkę. Są kieszenie za siedzeniami. Jest gniazdko 12v w bagażniku. Są siedzenia 3 rzędu podnoszone. Jeżdżę ze złożonymi. Bagażnik spory, mam siatkę od siedzeń do dachu, więc pakuje bagaże po...
~Jarek
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Grand C-MAX to inna klasa niż Focus. Nic dziwnego, że cieszę się jak dziecko z każdego udogodnienia. Dużo schowków, uchwytów, składane stoliki z tyłu przednich siedzeń, punktowe oświetlenie dla każdego pasażera, chowane rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach to być może norma dla użytkowników vanów, ale dla mnie przyjemne odkrycie. Już teraz wyobrażam sobie przydatność każdego rozwiązania w podróży.
~Przemek, Szczecin
Grand C-MAX 1.6 Duratec 125KM 92kW
Potrzebowałem około 2 tygodni aby pozbyć sie nawyków z focusa 2 i przywyknąc do C-maxa - zwłaszcza obsługa radia została zupełnie zmieniona. Mam wersję trend, rewelacyjnie sprawdza mi się wbudowany zestaw głośnomówiący do telefonu. reszta bezzarzutu
~guaviareto
Grand C-MAX 1.6 TDCi 115KM 85kW
trochę nieporęcznie jest umiejscowiona klimatyzacja tuż za lewarkiem zmiany biegów, no ale da się przyzwyczaić. Zmieniłbym też zagłówki na przednich fotelach - brakuje regulacji innej niż w pionie.
~Olo47
Grand C-MAX 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Cechy pozytywne (+) : Cechy negatywne (-) : Mało intuicyjny pulpit sterowania (-) Mało schowków praktycznych (-)
~arnizbych
Grand C-MAX 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
ja lubię gadżety więc nadmiar przycisków na konsoli centralnej mi nie przeszkadza i tak kierowca korzysta z przycisków na kierownicy.
~zwierzak
Grand C-MAX 2.0 TDCi 140KM 103kW
Oceniam na (5) bo wybrałem wersję 5-osobową bez opcjonalnego 3-go rzędu siedzeń. Nieco zbyt mały uchwyt na okulary.
~Tomasz
Grand C-MAX 1.6 Duratec 125KM 92kW
Fantastyczny, wygodny w każdym miejscu.
~Mateusz Sk
Grand C-MAX 1.6 TDCi 95KM 70kW
trochę za małe pokrętło od klimatyzacji w klimatroniku
Ford C-MAX II Grand C-MAX