Lista ocen Ford Escort USA MK II (68)

~maciej.r@konin.lm.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Za takie pieniądze - kombi z klimą, wspomaganiem, elektryką i tempomatem! Nic lepszego sie nie znajdzie.
3,1
~free
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Samod swietny ,zalety to swietna widocznosc duza przestrzen w środku ,wspomaganie el lusterka ,wygodny cichy jak na swoj wiek ,wady jak mam swoim aucie niiwem jak u innych to zawieszenie i karoseria ,no i rzy silniki 1.9 moc powinna byc wieksza ale skoro to automat to sie nie dziwie (Silnik)
~FrEeD
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Samochodzik bardzo dobrze sie prowiadzi :) zalożylem LPG i w miescie mieszcze sie w 10 l wiec jezdze prawie za darmo. Silniczek 1.8 DOHC 110KM. Jednym slowem wypasik. Z reszta za takie pieniadze nie kupil bym nic lepszego. Samochodzik z roku 1992.
~olo
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
1.9l i ponizej 9l w miescie a 7l na trasie to jest to. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~spirit00@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
układ chłodzenia, chyba juz wszystko po kolei sie psuło (silnik wiatraka, czujniki, przkaznik) i naprawiałem, do czasu, az w koncu wentylator przerobiłem na włączanie "manualne" :P (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Stasiek
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
klopot z odpowidnimi serwisantami boja sie go ale naszczescie narazie nic nie popsulo sie tylko podstawowy serwis (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kalitoo
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Za taką kase nie ma co wymagać :) A tak na marginesie to poszukuję przedniej szyby to takiego właśnie Forda. Jeżeli ktoś ma, to jestem zainteresowany kupnem - kalitoo@onet.eu, 507260753 z góry dziękuję :)
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
naprawde dobry samochod zero rdzy,silnik super zero awarii jedynie zuzylem zawieszenie ale coz nasze drogi do najlepszych nie naleza
~mietek mfilipcz@jagiellonia.krakow.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
*cięzko chodzi lewarek skrzyni *nie mozna skazować komunikatu komputera pomimo usunięcia usterki-bez wizyty w stacji i podpięcia do komputera co jest drogie
~przybor@rki.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jeżdzę tym autkiem od roku zrobiłem nim już 20.000km i uważam że jest OK. Na trasie pali mi 7-7,5 przy prędkości około 110km/h w mieście 8-8,5.