Ocena kierowcy - Ford Escort VII Hatchback

PIOTR, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Idealne auto dla młodych osób sylwetka jest jeszcze modna. Mała rodzina napewno będzie zadowolona.
Silnik trzeba kręcić na obroty, wtedy można powiedzieć o elastyczności.
Biegi pracują dobrze, czasem wsteczny ciężko wchodzi ale jest OK.
Auto jest stabilne na zakrętach, dobrze się prowadzi. Uład kierowniczy spoko.
Zawsze wszystko widze więć chyba dobrze.
W normie. Duży jak na takie autko bagażnik
ogrzewanie działa bez zarzutów, miałem problemy z klimatyzacją. W zimie miło ogrzewają podgrzewane fotele(Giha)
Kierowca i pasażer mają wystarczająco miejsca troszke brakuje na tylnej kanapie..
powyżej 130km/h zaczynamy słyszeć opływający nas wiatr silnik nie jest zbyt głośny.
Auto pali zależnie od jazdy kiedy chcemy on niego więcej da nam to odczuć po kieszeni. ceny zamienników są b.dobre.
Wersja mojego forda escorta to wersja Ghia nie widziałem tak wyposażonego escorta: el.szyby 4x,el.lusterka,el.szyberdach,el.fotel kierowcy,klima,immobilaizer,centralny zamek,wspomaganie, podgrzewana przednia szyba,podgrzewane fotele, 2xpodłokietnik,ABS. Niekupił bym auta z takim wyposażeniem napewno za takie pieniądze. Kłamał bym mówiąc złe słowa na mojego escorta choć zamieżam go zmienić na coś nowszego i chyba wybiore Focusa!
Drobiazgi zdarzają się rzadko. Problemów z silnkiem nie miałem. Z zawieszeniem były ale coż poradzimy nasze drogi...
Mam auto 2lata zrobiłem nim niecałe 50tys. km nie zdarzyła się poważna usterka. żebym tylko nie wykrakał!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 90KM 66kW [l/100km]

Ford Escort VII Hatchback