Ocena kierowcy - Ford Fiesta III

artur150@tlen.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 1991
Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
jak za takie pieniadze i ta klase auta i rocznik musze przyznac ze jest bardzo dobrze-robilem dlugie trasy i bez zadnych obaw ze cos tam sie stanie-nawet trasa Olsztyn-Włochy i spowrotem.
jest ok-moglby byc cichszy ale jest dobrze
jest ok-ci co maja problemy ze wstacznym i pisza ze loteria albo z jedynka to niech wymienia docisk i łozysko oporowe w sprzegle-ja tak zrobilem-miodzio wszystko chodzi bez zadnych problemow:)
jest dobrze tylko w wiekszosci tych modeli aut pojawia sie problem z listwa kierownicza (luzy w ukladzie)
wszystko ok-w koncu nie duzy jest:) hehe
jest ok
wentylacja jest dobra ale ogrzewanie jest bomba w zime szybciutko sie nagrzewa wnetrze
z tylu jak to w 3 drzwiowym aucie ale z przodu jest ok
z tym to tak sobie-w koncu to ford
jest ok tylko jedyna wieksza wada to blacharka- chodzi o rdze-powoli zaczyna wyskakiwac ale nie ma co sie dziwic autko ma juz 15 lat no i ford:):) ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i milo mi sie jezdzi
jest ok
jeszcze mnie nie zawiodl- elementy sprzegla sam wymienialem (jestem mechanikiem:) ale po wymianie jest poprostu extra-ta czesc bardzo zadko sie wymienia dlatego czesc pisze ze tam jakies problemy sa z biegami-naturalne zuzycie czesci-nic nie jest wieczne. sam chcialem sobie wymienic i naprawde sa efekty

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 50KM 37kW [l/100km]

5,7