Oceny Ford Fiesta IV 1.25 i 16V 75KM 55kW 1995-1999

Ford Fiesta IV 1.25 i 16V 75KM 55kW 1995-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta IV 1.25 i 16V 75KM 55kW 1995-1999

~Arek
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Autko znakomite do miasta. Bardzo zrywne, zwrotne, niedużych rozmiarów. Największym atutem tego samochodu jest znakomita jednostka napędowa oraz dobra skrzynia biegów. Największym minusem z kolei jak to w Fordach z tamtych lat słaba blacharka i średniej jakości wykonania wnętrze pojazdu. Zapraszam po szczegóły klikając na "więcej". Autko jak najbardziej godne polecenia. W porównaniu do wyrobu samochodopodobnego marki volkswagen polo...
2,5
~Piotr, mkp29@o2.pl
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Samochód jest kwintesencją pojęcia oszczędności w produkcji auta w/g forda. Co z tego że drobiazgi sie nie psują ale skrzynia czy silnik to już gorzej, reszta to rzeczy eksploatacyjne, kupiłem to auto przy 69tys km, do 147tys wymieniłem 2x kpl wydechów bosal, 2xhamulce z przodu- lucas, szczęki, bębny, regulatory i linka recznego, kpl amortyzatorów, górnych mocowań mcpherosnów tył i przód, tuleje w belce tylnej, kilkuktornie oryginalny...
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
wersja ghia / halogeny,pilot c.z, regulowany elektrycznie folel, el.szyby, welur, alu 14",klima / pojazd kupiony praktycznie jako półroczny w Niemczech ,uszkodzony, po naprawe od tego czasu cały czas w moich rękach czyli ponad 22 lata ,kiedyś miał być sprzedany ale ciągle schodziło, potem pojawiły się dzieci i nadal jest potrzebny jako drugie auto.
~Jaronius
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Pojazd zakupiłem w 1998 r w salonie, jako fabrycznie nowy. Do dnia dzisiejszego przejechałem nim 80000 km większość w mieście. Przez okres 13 lat regularnie był serwisowany i nigdy też nie zawiódł mnie, dlatego z czystym sumieniem bardzo dobry.

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~kamilen
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Bardzo dobre i wbrew powszechnej opinii bardzo bezawaryjne auto. Niestety nie jest pozbawione wad typowych dla małych samochodów takich jak słabo tłumiące zawieszenie, mała przestrzeń na tylnej kanapie, ubogie wyposażenie. Mimo to jestem bardzo zadowolony z mojej Fiesty. A to za sprawą bardzo dynamicznego i jednocześnie oszczędnego silnika oraz wspomnianej wysokiej bezawaryjności.
2,4
~Dj Woolf
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Auto jest moim drugi, ale mimo wszystko pierwszym autem, które naprawdę miałem okazje poznać. Uważam że auto jak dla początkującego kierowcy jest w sam raz, dla kogoś kto chce kupić auto na dłużej niż 3 lata nie polecam.
3,6
~capesek
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Samochód naprawdę warty uwagi. Za takie pieniądze, nie wiem czy można trafić coś lepszego. Warto zaznaczyć, że brak wspomagania to naprawdę istna siłownia. Makabrycznie ciężko chodzi, ale da się przyzwyczaić. Gdyby nie paliła tyle ile pali to naprawdę byłaby idealna. Praktycznie bezawaryjna ( napraw spowodowanych z mojej głupoty nie liczę ), a części zamiennych opór i za śmieszne pieniądze. Za rozrząd, dwa przeguby, zapłaciłem z robocizną...
4,1
~Szymon
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
To jest mój pierwszy samochód. Jak na razie sprawuje się b. dobrze. Muszę wymienić przepustnicę (koszt ok. 150 zł) i można śmigać. Spalanie na przyzwoitym poziomie, silnik pracuje dość cicho. Troche zawiodłem się na wspomaganiu - myślałem, że będzie lżej chodzić. Poza tym, wszystko w porządku, jestem zadowolony z zakupu.