Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 3d (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kretschmers
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Nie ma się co oszukiwać, na tylnych siedzeniach w wersji 3d nie polecam dalszej podróży. Jest tak, jak w większości 3-drzwiowych hatchbacków, ciasnawo. Natomiast nie oczekiwałam po zakupie kompaktowego auta innych realiów, mam to, co kupiłam, bez przekłamania. Jest ok. Z przodu podróżuje się komfortowo, wszystko w jak najlepszym porządku.
~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przestrzeni jest wystarczającą, jeździłem zarówno jako kierowca, jak i pasażer, z przodu i tylu. Mam 1,85m i jest raczej szczupły, ale miejsca mi nie brakuje. Nawet z tylu nie narzekałem na brak przestrzeni. W takim małym autku to na pewno atut. Bagażnik da radę pomieścić 4 walizki i 2 plecaki jak ktoś dobrze pokombinuje.
~tivct sport
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
czy fiesta czy mondeo (czy nawet focus) mając 2 metry wzrostu każdy czuje się wygodnie, dużo miejsca na nogi i wygodna pozycja. Jest to zaskakujące dla wielu osób zwłaszcza wnioskując po wyglądzie zewnętrznym..
~jarydl
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
To 3d więc samochód dla dwojga a reszta to okazyjni intruzi. Początkowo rejestrowany na 5 osób z czasem ktoś pojął że do fizycznego kontaktu nie trzeba pasażerów przymuszać a i pasów bhp za dużo.
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Fiesta należy do klasy samochodów małych zatem nie ma się co spodziewać że z tyłu wygodnie usiądzie 2-mertowy chłop. Ale już z przodu będzie mu wygodnie.
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Jak na te gabaryty jest super, z tyłu również jest ok choć 175 cm to taki limit wysokości pasażera by zachować jego komfort.
~zachwycony
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Jak na to, że należę do kategorii osób wysokich o szczególnie długich nogach to nie mam problemu zasiąść wygodnie z przodu i z tyłu.
~pawellru
Hatchback 3d 1.4 Duratorq TDCi DPF 70KM 51kW
O dziwio, bardzo przestrzenne auto. Nad morze zapakowalem sie z zona i córka 6 miesięczną + wózek i cała reszta na 7 dni
~marr
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Z przodu jest komfortowo,na tył osobiscie nie zwracam uwagi.Pasażerowie tylnej kanapy wnosza skargi na brak miejsca.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII Hatchback 3d
5,2
7,1
7,4
~nie
Hatchback 3d 1.25 Duratec 60KM 44kW
chyba nigdy nie widziałem aż tak dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów w aucie typu hatchback.
Ford Fiesta VII Hatchback 3d