Oceny Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW od 2010

Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW od 2010

~Sebastian
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Oceniam auto na 5 z małym minusem za ogrzewanie a szczególnie za elektryczne grzanie przedniej szyby ale to tylko dokuczliwe zimą. W starszym modelu jaki posiadałem 5lat mk2 szyba potrafiła roztopić lód w 2minuty tu brakuje jej mocy. Reszta jest naprawdę super. Rodzina 5osobowa i pies Super auto rodzinne Polecam bardzo szukałem odpowiedniego modelu przez pół roku. Polecam auta z salon polska z historia serwisowa. Dobre i zadbane modele...
~Radosław
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
im dłużej jeżdżę tym autem, tym bardziej go doceniam, na początku byłem trochę sceptyczny, taki gabaryt i masa nie mogły wróżyć nic dobrego, a jednak na przekór temu auto bardzo zwinne i niesamowicie pojemne, przede wszystkim oszczędne i bardzo niezawodne, komfortem zawieszenia nie dorównują mu nawet auta z pneumatycznym zawieszeniem, ok delikatnie przechyla się w ostrych zakrętach ale można się przyzwyczaić a system ESP działa rewelacyjnie, 2...
~11Kera
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Auto jest pojemne, komfortowe w prowadzeniu i bardzo oszczędne. Świetne prowadzenie auta w połączeniu z dynamicznym i cichym silnikiem daje świetne wrażenia podczas jazdy. Galaxy to szybki i oszczędny "autobusik" który nie daje odczuć kierowcy swoich gabarytów. Auto mam dopiero od miesiąca ale zdążyłem nim przejechać 3000 km i jak na razie jest super.
~Piotr
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Auto kupiłem w celu wożenia rodziny 6 osobowej i z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Szczególnie mogę polecić Galaxy III na długie trasy - jest doskonałym "połykaczem" kilometrów, cicho nawet przy 170km/h, spokojnie można rozmawiać i słuchać muzyki. Pomimo prawie 80.000km nie miałem większych i kłopotliwych usterek silnika, czy nadwozia.
~abukq
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Świetne rodzinne i niesamowicie przestronne auto. Rewelacyjne na rodzinne wyjazdy (5 osób) jak i do codziennego użytku.
3,4
~m@rio
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
całokształt jest taki sobie, przecietny samochod za całkiem spore pieniadze
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
7,6
~JANUSZ
dobre-prowadzenie-niskie-spalanie-polecam-automat-6.b---MPS.
~automat13@op.pl
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
niskie-spalanie-jak-na-vana.najlepiej-pracuje-orlen-verva-jakie-paliwo-nalane-od-nowosci-takie-najlepiej-toleruje (Silnik)
~janusz
szybka.z.przodu-lewa-prawa-minus-ogranicza-widocznosc (Widoczność)