Oceny Ford Kuga II SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2012-2014

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Kuga II SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2012-2014

~Tomek
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Auto bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu. Wygodne, sporo miejsca, dynamiczne i ciche. A poza tym świetna cena. Silnik wystarczająco dynamiczny w większości przypadków, troche brakuje mocy dopiero powyżej 130km/h na 6-tym biegu. W środku bardzo przyjemnie wykończone (ładna półskóra), całkiem przyjemne audio. Świetnie działa tempomat, dużo delikatniej niż w większości aut. Auto prowadzi się prawie jak osobówka a nie spory SUV. Serdecznie...
~jerni
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Auto w wersji Titanium z paroma pakietami. Wygodne fotele oraz pozycja za kierownicą, pewne prowadzenie, minus to określenie odległości z przodu i z tyłu przy parkowaniu (największe auto jakim przejechałem ponad 20000 km - 10 paletowe ducato deklasuję kugę w tym porównaniu), ale czujniki "robią robotę".
~Jurek
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
poprzednia Kuga była ok ! ta jest jeszcze lepsza . więcej miejsca szczególnie z tyłu . dużo przycisków na konsoli środkowej ale przecież na okrągło się tam "nie grzebie" szybko do opanowania . wysoko się siedzi , ja to lubię , dzięki temu pięknie widać co się dzieje na drodze
~radofly
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Polecam to auto, szczególnie z instalacją LPG, bardzo wygodny i przyjemny w prowadzeniu, mi osobiście jazda nim sprawia przyjemność
~franco
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
W skali całego przebiegu 3 razy po przejechaniu kilometra na zimnym silniku auto weszło w tryb awaryjny i szło tylko do 3 tyś obrotów. Po wyłączeniu auta i ponownym załączeniu auto chodziło normalnie. Serwis nic nie widzi i nic nie wie:(. Poza tym wszystko OK. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~lukasz
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
~Marek Romanowski
SUV 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo żwawy i ekonomiczny silnik, każdemu polecam. (Silnik)
Ford Kuga II SUV