Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w mondeo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów, plus pojemny bagażnik. Wakacje z dwójką malutkich dzieci (foteliki foremki do piasku, wózek itp.) Nie stanowią większego wyzwania.
~mysiak20
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
bardzo duzo miejsca dla wszystkich,kierowca ma wszystkie ,,pierdolki,,pod reka pasazerowie maja sporo luzu nawet w 5os.siedzi sie wygodnie a to juz nie w kazdym aucie sie udaje.
~mat13
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo wygodne siedzenia i duża przestrzeń sprawiają, że uczucie ciasnoty w tym aucie Cię nie dopadnie ;-) a jak się złoży tylne siedzenia, to można nawet z tyłu spać :P
~Diablo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak to w Kombi z przodu i z tyłu bardzo wygonie ;) przodnie siedzenia są bardzo wygodne tylnie środkowe jest takie sobie bo tam jest mozliwosc rozlozenia podlokietnika ;)
~Jakub S.
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przestrzeń olbrzymia, jest to chyba największy plus tego auta. Bez problemu można jechać w 5 osób z bagażami i każdy ma swoją przestrzeń.
~brzoza_83@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wiem, są większe, ale ja niedawno zaliczyłem przeprowadzkę i na tle mondeo mój poprzedni passat wypadł blado choć na tylnej kanapie to VW był wygodniejszy.
~Niezadowolony
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przy wersji kombi nie można się niczego innego spodziewać jak dużej przestrzeń i z tyłu i z przodu. Wielki plus.
~matgolab@gmail.com
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Brak niektórych funkcjonalnych gadżetów jak na przykład podstawka pod kubek, troszkę za uboga regulacja kierownicy, poza tym ok:)
~!
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca tak dla kierowcy jak i dla pasażerów! ( auto jeździ na taxi i jak do tej pory nikt nie narzekał:) )
~Arasssss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy ma sporo, jak i dla pasażerów. Trzy osoby mogą wygodnie siedziec.
Ford Mondeo II Kombi