Lista ocen Ford Mondeo V (4)

~Defetysta
Liftback 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Po 6 latach z Mazdą 6 z 2013r. przyszedł czas na zmianę, padło na Mondeo. Siłą rzeczy będę porównywał te auta. Auto wygodne, pojemne, dobrze wyciszone o eleganckim wyglądzie który pomimo upływu kilku lat się nie znudził. Moja wersja ST-Line dodatkowo wzbogacona o kilka smaczków stylistycznych wygląda zacnie. Standardowe wersje wyglądają dość tandetnie wew wnętrzu i niektórych może to razić.
~Radek
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
Duże, wygodnie i niesamowicie wyciszone auto rodzinne. Bardzo pewne prowadzenie na trasie. Dość żywy silnik, który lubi obroty od 3000RPM, wtedy bardzo czuć oddawanie mocy. Bardzo elegancko wykończone wnętrze. Skóra na podłokietnikach drzwi w obu rzędach, co nie zawsze się zdarza. Piękne chromy na zewnątrz.
~Lechoń
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
To moje czwarte mondeo, ale pierwsze tej generacji. Mam sentyment do marki więc mogę być trochę stronniczy. Miejsca w kabinie baardzo dużo, choć bagażnik w poprzedniku był większy. Genialne wyciszenie wnętrza. Silnik zgodny z dzisiejszym trendem, nie sprawia problemów i nie jest zawalidrogą. Na razie miałem jedną awarię - elektryczny hamulec ręczny nie chciał się wyłączyć - pomogło dopiero kilkukrotne włączenie i wyłączenia pojazdu....
3,8
~Winhelm
Kombi 1.5 EcoBoost 165KM 121kW
W dwie osoby nie ma problemów, w trójkę plus pełny bagażnik czuć że brak mocy. Silnik wysilony (Silnik)