Lista ocen Ford Orion III (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aniol@zoznam.sk
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
wszystko jest spoko ,tylko zima to najgorsza pora roku dla niego ! nie ma szans zeby zapalił :( ale pali jak maluch i tutaj nie mozna mu nic zazucic ! blacha rewelacja ! moze dlatego ze byl kupiony w wiedniu w salonie jest troszku inny od pozostalych modeli ! zreszta to wersja "ghia"
~Krzysiek z lodzi
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
cena co cena!! mozna kupic to auto za grosze, porownojac go do ceny nowego seicento z salonu nawet. seicento bedzie kosztowac 20 tys a ford moze z 5. sei przejedzie 150-200 tysiecy i padnie a ja majac teraz prawie 200 za 200tys jestem pewien ze bede dalej jezdzil!!
~Orionek
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Stosunkowo niska cena zakupu nie przeklada sie na koszt utrzyamania w przypadku czestych usterek. Nie polecam zakupu oriona w wersji diesel. Podejrzewam, ze inaczej ulozylaby sie moja wspolpraca z orionkiem gdyby nie problemy z silnikiem.
~Kajteknr1
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
wszyscy piszą w tym miejscu ´ że za te pieniądze nic leprzego się nie dostanie´.. no jak ja dałem 1000zł za sprawne auto w dobrym stanie to co mam innego napisać:)? ale jak bym miał więcej kasy to bym szukał czegoś innego
~janusz M
Sedan 1.4 71KM 52kW
doskonala jakosc jak za te cenę.Ogolnie bardzo trwale niezawodne auto .jezdze nim juz piąty rok/ a nie mialem z nim zadnych powazniejszych problemow.niewielkie pieniądze a duzo komfortu i przyjemnosci z jazdy.
~fanatyk
Sedan 1.4 71KM 52kW
dobry stosunek do auta mam ;p kocham go jak zadnego innego, tyle juz sie najezdzielm nim ze czasami sam sie zastanawiam jaks ie gdzies zmiescilem, bo robie to bez zastanowienia, bardzo zwinny jest
~lukas_83_22
Sedan 1.3 60KM 44kW
Samochód ten nieżle wygląda, jest twardy i bardzo tani w utrzymaniu . zakup oriona to niewielka suma za durzy , pojemny i wygodny wóz! polecam ale z większym silnikiem.
~Waldek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
stosunek jakosc cena jest dosc dobry bo te fury sa tanie 5000 - 8000 za teki rocznik i nie radze kupowac silnika 1.4 czy 1.3 bo te z 5 osobami to sie pewnie toczą
~Michu.wi@ poczta.fm
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
kupiłem auto od pierwszego właściciela z niemiec. pomimo wieku mały przebieg.miałemnadzieję na golfaIII. wybrałem go bo tąńszy ok. 30%, a stan techniczny i wizualny rewelacja.
~Jacek
Sedan 1.3 60KM 44kW
Duży rodzinny samochód za niewielkie pieniądze. Największą zaletą Oriona jest jego bagażnik, wyjazd na urlop to prawdziwa przyjemność. Polecam