Ocena kierowcy - Ford S-Max I Van Facelifting

vidmar, 13 lat temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : ściągająca wzrok sylwetka auta, przyśpieszenie tego krążownika, ilość miejsca w środku oraz cena za całość
polecam młodym i aktywnym rodzinom
nigdy nie miałem diesla, wieć jestem zdumiony jek rewelacyjnie się prowadzi pojazd z tym silnikiem. s-max jest wielki niczym krążownik, a jedzie się nim jakby leciał - przyśpiesza bez końca. Od 50km/g na 4 biegu oraz na 5 biegu od 70km/h, przyśpiesza mniej żwawo też od 70km/h na 6 biegu. Cichutki, przyjemny pomruk w środku - człowiek wsłuchuje się w jakieś drobiazgi, bo taka jest cisza w pojeździe
no problem
płynie, dziury na drodze są bo je widać, ale one mnie nie bolą, jakbym miał jekigoś Hiluxa czy coś w tym rodzaju
do tyłu przy cofaniu tra się zdać na czujniki - nic nie widać, z przodu i na boki rewelka. Większość innych kierowców jest o wysokość tułowia niżej
tak go widzialem w katalogu, tak wyobrażałem - żadnych komrpomisów jeśli chodzi o wygodę podróżujących
słabo chłodzi w upale, trza chwilę poczekać, nagrzewnica postojowa - cudowne zanleziosko - nikt ze znajomych tego nie ma, no chyba że kolega kierowca TIR-a. Rano auto bez szronu, gotowe do jazdy jakby ktość nim przed chwilą przyjechał
dla mnie najcichsze auto jakie miałem ( vectra, primera )
nie oczekuję oszczędności, ale miło będzie wiedzeić że jast tak jak w katalogach - jeszcze nie sprawdziłem
na razie nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW [l/100km]