Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (65)

~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Super auto. Szkoda tylko że sprowadziłem go na sprzedaż - telefon do mnie 608 616 461, jakby ktoś był zainteresowany. Auto jest w Warszawie.
~matti.w_wski@vp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
super auto , wygodne, komfortowe, bezpieczne , bardzo bogato wyposażone,
2,5
~nudi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
jak elektryka jest ok to silnik jak na swoje lata zrywny ale dopiero od 4000 tys obr.wtedy robi sie głośno.jak na limuzyne za mało elastyczny (Silnik)
~lizergin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
zimny troszke klepie zaworkami ale to podobno norma (Silnik)
2,2
~xXx
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
ODRADZAM! ZŁE AUTO! Drogie, ciężko dostępne części potrzebene CIĄGLE! Podczas 2 lat jazdy 7 misicy stał u dobrych mechaników. Ciągle coś nawala. Silnik - tragedia. Konstrukcja włoska VM. Gorzej chyba być nie może!
~qoptics@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Automat troszke opuźniony czas reakcji na gwałtowne depnięcie na gaz ale mozna się przyzwyczaić NO i tempomat :) dla śpiochów za kierownicą hehe nie polecam (Skrzynia biegów)
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
W miare ostry, dobrze sie wkreca, ale strasznie sztywny-nie pasuje do scorpia, pozatym stuka grzechocze, sie poci i wcina olej- a to juz ich przypadlosc. Nalezy tez wspomniec tutaj o diabelskiej wiazce.. (Silnik)
~nianiu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
jestem kierowcą ciężarówki i z przykrością musze stwierdzić że w ciężarówce mam precyzyjniejszą skrzynię biegów niż w mojej skorupie (Skrzynia biegów)
~KRZYSIEK dziku76
Kombi 2.5 TD 125KM 92kW
namiastka luksusu za niewielka kase.a jeszcze niedawno powiekszyla sie rodzinka tak wiec ogromne kombi jak znalazł.generalnie jestem zadowolony.
~Adventurer
Jestem zadowolony, autkiem pojechałem 203 km/h na autostradzie