Ocena kierowcy - Ford Sierra II Sedan

2pac, 15 lat temu
Silnik 2.0 i 120KM 88kW
Rok produkcji 1992
Ford Sierra II Sedan 2.0 i 120KM 88kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Polecam jeżeli: - jeżeli lubisz polatać sobie bokami (polecam dyfer ze szperą), - lubisz samochód w którym biegi zmienia się na takie jakie Ci pasuje, a nie na takie jakie trzeba bo samochód nie ma siły jechać, - chcesz samochód w którym można zrobić długą trasę bez przerw na rozprostowanie kości, - nie masz więcej niż 4tyś zł, - cenisz ekonomię, ale nie kosztem osiągów samochodu, - chcesz mieć samochód niedrogi w utrzymaniu.
120km + wysoki moment obrotowy już od 1800obr/min - czego więcej potrzeba
Przód wyjeżdża ... więc trzeba się odpowiednio w zakręt złożyć by bokiem polecieć
Dobrze bo mówimy tu o samochodzie, który był produkowany w latach 80.
Ogrzewanie bardzo dobre. W lecie też a da się przeżyć.
Dobra dla kierowcy i pasażera, z tyłu nie jeżdzę :P pasażerowie z tyłu nigdy jeszcze nie narzekali (nawet w trasach po 400km bez przystanku na siusiu)
Nie jest źle (o ile ktoś nie wytargal seryjnego wygłuszenia), do dobrego audio jednak za słabe
Przy dynamicznej jeździe, ale z zachowaniem ekonomi: miasto 8,5-10l/100km / w trasie (50% 80km/h i 50% 110-180km/h) udało mi się zejść do 6,9l/100km. Generalnei to spali tyle na ile właściciel sobie pozwoli. Części są tanie, bardzo dużo można naprawić samemu.
Za ok. 3tyś zł można mieć samochód w dobrym stanie (polecam sprowadzony z niemiec). Za takie pieniądze większego komfortu z tego rocznika nie będzie w żadnym samochodzie!
W prawie pełnoletnim (17lat) samochodzie zawsze może sie coś urwać, ale jak się traktuje sprzęt normalnei to nie jest źle.
Powinien zawsze dowieźć Cię do domu ;)
Ford Sierra II Sedan