Ocena kierowcy - FSO 1500 Sedan

Poldek, 20 lat temu
Rok produkcji 1991
FSO 1500 Sedan 1.6 77KM 57kW 1984-1991 - Oceń swoje auto
Wiadomo że polonez strasznie szybko rdzewieje. Ten ma jeszcze cały garniturek i jak na ten wiek to bardzo dobrze. Bardzo mało bierze oleju. W przejściówce silnik był rakieta, ale karoserja cała zjedzona. Musiałem go sprzedać.
Polonezowi ciężko się przyśpiesza pod górę.Ale może być.
Nie narzekam.
Potrzeba dużo miejsca aby nawrócić.Ten model nie ma wspomagania a więc trzeba się troche okręcić kułkiem.
Doskonale widać z przodu.Ale tyłem jest gorzej cofać.
Może być.
Do niczego.To mój drugi poldek i to samo.W zimie dmucha zimnym powietrzem, a w lecie ciepłym.To jest udręka.Gdy miałem malucha to byłem zadowolony z ogrzewania, wszystko było jak trzeba.
Z przodu doskonale, z tyłu gdy ktoś jest grubszy to jest trochę gorzej, ale ok.
Mój chodzi cicho, jestem zadowolony.
Mój stary polonez a miałem przejściówkę pił jak smok 12l. Ten drugi elegancko w mieście 10/11,na trasie zależy od prędkości do sety 10 a poza setę to i 11,12,13 gazu. Przegląd po znajomosci. Jeżdżę nim rok i tylko cewka się zepsuła cena ok 50 zł.
Rok temu kupiłem ga za 5 tys.zł z gazem i nie żałuję. Nic do niego nie dołożyłem bo nawet cewka była w zapasie.
Drobne rzeczy cewka, guma od wajchy.
U mnie jest jedna poważna usterka cieknąca chłodnica kto ma poloneza to wie gdzie. Wycieka płyn do wewnątrz pod wycieraczkę od strony pasażera. A pozostałe rzeczy można kupić za grosze.
FSO 1500 Sedan