Lista ocen Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW 1996-1998 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~km031280@gmail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Pierwszy raz czuję sie jakbym siedziała w samochodzi \"szytym dla mnie na miarę\". Wszystko idealnie położone. Jedyne co, to jak pasarer nie domknie drzwi, to aby je sięgnąć muszę odpiąć pasy, przesiąść się na środek samochodu i jeszcze jest daleko ;) ale to duży plus, bo samochód jest duży i wygodny.
~Krzysztof
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Wszystko tam gdzie być powinno, czyli pod ręką i bardzo intuicyjne. Co do schowków - za dużo ich nie ma, ale ja ich nie potrzebuję. głównie używany - podłokietnik - do trzymania dokumentów oraz . Jak dla mnie wystarczająco ich jest.
~catalunya24@googlemail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
nie sluchajcie ludzi co mowia ze im pali 6L bo to sciema ta honda to kolumbryna , ma ponad 4.30 i nie jest lekka wiec 8L to przecietne zuzycie w miescie a zjesc moze i 10L moze w trasie 6L ale nigdy w miescie
~sookinsyn
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Z tyłu brak zastrzeżen. Z przodu tylko jedno - krótki podłokietnik pełni tylko rolę schowka, więc jego nazwa ma się nijak do rzeczywistosci...
~siwyopole mail: siwy@zwm.punkt.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Tutaj jest bardzo dobrze.Nawiewy, radio, inne oprzyrzadowanie, wszystko tam gdzie byc powinno, nawet jadac noca mozna intuicyjnie odnalesc poszukiwany klawisz!
~AccordFan
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Mało schowków, pod oprócz głównego schowka i podłokietnika to jest mała kieszonka na śrokowej konsoli tyko na portfel i telefon.
~david 6276
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
wszystko tam gdzie by się tego spodziewać
~Michał_1982
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno.
~Michał
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
bez zastrzeżeń, wszystko mi pasuje
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
6,4
~sebek34
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
łatwy dostęp do przełączników
Honda Accord V Sedan