Ocena kierowcy - Honda Accord VI Sedan

raven, 11 lat temu
Silnik 1.8 i 136KM 100kW
Rok produkcji 1999
Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : super przyczepność, super przyjemność z jazdy
Zawieszenie : poszły gumki i końcówki ale to normalka w naszym kraju. ogólnie super
Silnik : lubi łyknąć oleju ale to przy bucie.tak więc trzeba pilnować bagnetu
Polecam to autko (ale tylko zadbane a nie jakiś śmietnik) każdemu kto chce mieć święty spokój z awariami itp i obawami \"co tym razem\" jak w zachodniej motoryzacji :).fajne, ciekawe eleganckie autko szczególnie sedan.podobno ostatni najpiękniejszy akordeon :)ocena: 5
1.8 136 KM do tej budy to moim zdaniem za mało, szału nie ma, powyżej 4500 obr./min jest całkiem dobrze. silnik do normalnej jazdy(dla wymagających polecam TYPE-R)aż strach pomyśleć jak jeździ 1.6 przy ok 1400kg :)ocena: 4+
w 1.8 moim zdaniem brak VI biegu, na V przy ok 100 km/h ok.3000 obr./min, poza tym długi skok lewarka.poza tym wszystko ok. ocena: 4-
zawias super i dosyć wytrzymały, fajnie się jeździ po rondkach, ciasnych zakrętach i z dużą prędkością po łukach :) oryginalna rozpórka kielichów z przodu mówi samo za siebie.jest tu duży kompromis między komfortem, a przyczepnością :)części nie są drogie ocena: 5
z przodu i na boki to jak w akwarium, wszystko widać do tego całkiem pokaźne lusterka(podgrzewane lusterka na +) .słupki nie za grube jak w nowych autach, lepiej widać pieszych na pasach.do tyłu wiadomo, sedanem się łatwo nie jeździ ale to kwestia wprawy(jak ktoś ma z tym problem zawsze można kupić czujnik parkowania :). ocena: 5-
sterowanie climatronic - ok światła w patyku - rewelacja wycieraczki w patyku - średnio, w VII gen dużo lepiej szyby i lusterka jak w hondzie - super ale wielki guzior do halogenów i przeciwmgielnych gdzieś na dole to porażka.poza tym ok.ocena: 4+
klima daje radę w lato, a grzanie w zimę to bajka, szybko łapie temperaturę i od razu ciepełko :)czasami w deszczu lubią parować szybki(jak chyba w kazdym aucie) ale A/C(klima) załatwia sprawę :) podgrzewane lusterka na + ocena:5-
z przodu dobrze, do tego podłokietnik pozwala poczuć się naprawdę wygodnie.z tyłu niestety dla większych osób ciasno, ale w 4 osoby nad morze albo w góry dało by radę.ocena: 4+
moim zdaniem w porządku.na światłach nie wiesz czy przypadkiem nie zgasło auto a przy 200 km/h pasażer dalej sobie smacznie spał(był trzeźwy :))
przy mojej jeździe(normalnej w miarę eko z dbałością o sprzęt): PB:ok.8 trasa ok.10 litrów miasto na 100(z klima) lpg:9 w trasie - 12 miasto na 100(z klima) jak na gabaryty dosyć oszczędna maszyna ocena: 5-
w przyszłości nieduży spadek wartości, porządne blachy, dosyć tanie i łatwo dostępne wszystkie części, całkiem ekonomiczne spalanie.co chcieć więcej...?
jak to Honda pomimo tego, że zbudowana w UK, a nie w JHM sprawuję się super.elektryka i wszystkie elementy sprawuja się ok, nie ma się do czego przyczepić. polecam niedowiarkom co uważają, że to niewiadomo jak drogie są to auta w utrzymaniu, co jest bzdurą.żadna z 4 Hond jakie były u mnie w rodzinie nigdy nie zawiodły polecam !! :)ocena: 5
jeszcze nie zawiodła(2o tys km przez rok) wiadomo polskie drogi dają w kość zawiasowi, tylko to wymieniałem(końcówki, gumy stab jak narazie) nie ma mowy żeby Honda stanęła w polu i nie dowiozła do celu...ocena: 5-

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 136KM 100kW [l/100km]

11,3