Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Susumu19, 3 lata temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rok produkcji 2007
Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Hamuje naprawdę świetnie, nie raz nie dwa uratowała mnie przed zderzeniem ze zwierzyna leśna.
Karoseria : Wszechobecna rdza
Według mnie auto ładne i ponadczasowe (ale są guusta i gusciki) moim zdaniem trzeba uważać od kogo kupujecie auto ja się na tym przejechałem właściciel przede mną nie za bardzo dbał i później wychodziły różne usterki, więc mogę ponarzekać
przy 200tys km sprzęgło do wymiany, następnie zatkany katalizator jakieś małe pierdółki w silniku typu czujnik położenia gazu zawór vteck albo teraz czujnik położenia przepustnicy, cenny nowych części wysokie brak zamienikow, używane normalne
Czasami problem z wrzuceniem jedynki albo wstecznego, kwestia przyzwyczajenia.
Mega, naprawdę auto dobrze się prowadzi nie ma problemów z zakrętami klei się bardzo dobrze, oczywiście wszystko zależy od opon, na wybojach wiadomo jest gorzej auto bardzo lekkie.
Słabo kierownica lewrek zmiany biegów są w opłakanym stanie, wszystko wygląda na to że autem bardzo dużo jeździła kobieta z pierścionkami, siedzenia w pełnej skórze wyglądają okej jak na 230tys przebiegu. A no i najważniejsze rdza jest wszech obecną a auto na pewno nie było bite
Dobra czujniki z tyłu dużo pomagają lusterka spore dużo widać
Wszytkie przyciski są widoczne w dobrych miejscach, pełna obsługa radia z kierownicy tak samo tempomat
Bardzo dobra zimą szybko się nagrzewa latem bardzo szybko wychladza nie ma. Problemów z parowaniem szyb, bardzo przydatna rzecz to podgrzewane lusterka boczne
Mam 200cm jako kierowca nie ma problemów, aczkolwiek jak kieruje auto robi się 4 albo nawet 3osobowe za mną miejsca nie ma prawie wcale
Słabo powyżej 130robi się głośno
Nie mam do czego porównać to mój drugi samochód, nie jest źle normalna wymiana oleju oraz filtrow nie przekroczy 500zl
Chyba jest okej
Auto nigdy nie stanęło mi na trasie, więc nie jest źle

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW [l/100km]

8,8