Lista ocen Honda Civic IX (281)

~SiLooy
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, brałem pod uwagę zakup Ceeda, Focusa, Octavię i cieszę się, że wybrałem Hondę Civic.
~Skoczny Jozef
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Już kiedys napisałem opinie po mniej więcej roku, teraz napisze po 7 latach. Może to komuś pomoże w wyborze używanego. Kupiłem nowy, jestem jedynym kierowcą. Używany dla rodziny 2 dorosłych i 2 dzieci. Na gwarancji wymieniony podnośnik od klapy bagażnika, poza tym nic się nie popsuło, nawet najmniejszy drobiazg. Używany na różne sposoby, bo to nasz jedyny samochód, krótkie jazdy w dużym mieście, trochę drogi lokalne, a przede wszystkim jako...
~Darek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Samochód praktycznie bezawaryjny (przez 5 lat do wymiany miałem tylko żarówkę reflektora). Dostatecznie dużo miejsca dla rodziny 2+2. Bagażnik wystarczający na wyjazdy wakacyjne. Mały minus za wyciszenie - jazda autostradą 160 km/h powoduje dość duży hałas.
~Andrzej M
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jest to mój ósmy samochód nowy. wszystkie w tej klasie. Bardzo lubię ten samochód, pod każdym względem. Niepowtarzalny wewnątrz i zewnątrz. No i jazda!
~wojtek
Sedan 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
auto prezentuje się wyśmienicie, dobrze się prowadzi w dodatku oszczędne - nic dodać nic ująć.
~nvp
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Autko jest ładne,komfortowe,mało pali,ma bogate wyposażenie,duży bagażnik i jest to Honda. Wersja którą posiadam to Executive+kilka drobiazgów z extra pakietów+hak odczepiany.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Fajne auto. Wnętrze bardzo praktyczne i wykonane z dobrych materiałów. W wersji sport praktycznie pełne wyposażenie w tym kamera cofania, zestaw głośnomówiący i jakieś 50 innych dodatków które z czasem zaczyna się doceniać. Żona trochę marudzi że przydałby się jeszcze podgrzewane fotele.
~Arton
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Całościowo to dobry samochód, ale brakuje mu nieco sportu....nie daje tyle przyjemności co doładowana konkurencja.
~redjohnhappy
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dość nieszablonowy samochód z ciekawym wyposażeniem, super się prowadzi, niezawodny. Słabsze strony to wyciszenie i trochę dziwnie zestrojona skrzynia biegów, za bardzo pod jazdę miejską, co odbija się na trasie/autostradzie.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX
6,1
7,6
8,9
~Luk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Długo rozgladalem sie za nowym samochdem pod uwage wchodzil nowy Golf 7 oraz Focus. I tutaj pierwszy plus dla Hondy jako jedyna oferuje 3 lata gwarancjii pozostali na silniki turbo tylko 2 lata. Serwis Hondy to 430zł (oleje filtry robocizna) rozrząd na łańcuchu (do końca silnika). Samochód wyposażony (klimatronik,podgrzewane fotele,nawigacja connect,fotele welur, tempomat i najwiekszy w tej klasie bagażnik 470l) Golf w takiej konfiguracjii to...