Lista ocen Honda Civic IX (281)

~Arksw
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Za te pieniądze nie ma nic lepszego na rynku, a sprawdziłem wiele ofert... Tylko gdyby nie ta rysująca sie szyba czołowa od wycieraczek i miękki lakier karoserii to byłoby idealnie, no ale nie ma nic doskonałego na świecie...
~zywa_legenda
Sedan 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Cichy na niskich biegach, przy wyższych słychać miłą dla męskiego ucha muzykę tłoków. Bardzo elastyczny, chociaż preferuje wysokie obroty (japończyki...). Naprawdę dobra dynamika i przyjemna charakterystyka pracy. (Silnik)
~Tc
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest bardzo przestronne, komfortowe, ekonomiczne i niezawodne.
3,5
~Radek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Na samochód nakusiła mnie małżonka (b. jej się podoba sylwetka) i niska cena na wyprzedaży, ale drugi raz bym go nie kupił, jako facet wolę doładowane silniki, którym jeździ się jednak nieporównywalnie przyjemniej. Te ciągłe kręcenie Hondy mnie akurat denerwuje.
~Marcin
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Samochód dopracowany, po przejechanym dystansie 3500 km jest OK. Godny polecenia.
~MK
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Świetny samochód, niesamowicie pakowny, bezawaryjny. Kupiłem go gdy miał 45 000 km. Teraz ma 125.000km. Odrazu gdy go kupiłem założyłem LPG. Jest teraz niesamowicie oszczędny. Pali przy ekonomicznej jeździe rekordowe 6,8 do normalnego średniego poziomu 7,5 - 8,5 l/100km gazu ! Koszt przejechania 100km jest jak na taki samochód śmiesznie niski. Zero awarii przez 80.000 km. Jedynie normalny serwis.
~Bolec_B
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Perfekcyjnie zrobiona torówka dla ludzi miejskich, którzy na tor jadą tym samochodem, żeby się pobawić
~Luke
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
haczy czasem wsteczny, ale to normalne, w autach za 200k też haczyło (Skrzynia biegów)
~Hondziak
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Brakuje bardziej zdecydowanego silnika, ale auto godne uwagi.
~Peter
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem mega zadowolony z tego auta. Podejrzewam, że mam jeden z największych przebiegów tego modelu w PL, więc troszkę już doświadczenia z tym autem nabrałem. Dla mnie ideał jako kompakt. Nie żałuję tego wyboru i polecam innym z czystym sumieniem.