Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wołczek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nie miałem ochoty zamieniać samochodu. Mazda została jednak rozbita przez poloneza - a jak wiadomo on potrafi pokiereszować. Musiałem więc kupić nowe auto. I padło na honde, bo akurat była pod ręką. Zapłaciłem za nią 7000 po wszystkich opłatach. Dobre wyposażenie - klima, 2 poduchy, całkiem dobrze. Auto trzyma wartość. Do teraz lata za mną gość co chce ją odkupić za 8000 tys. Auto jest bez żadnego tuningu - taka jak ją fabryka wydała na świat....
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Cena do jakości jest ponad idealna. Za 2 koła idzie kupić fajną civic na gaźniku (jak moja) i poszaleć. Fantastyczne auto, warte swojej ceny i zajebiste do dalszej modyfikacji. To mój pierwszy samochód i zamierzam w niego inwestować. Nie chce nic nowego. Ani BMW1 ani żadnego Audi A3. Wmontować Vtec do Hondy i czuć że samochód chce odlecieć! Fantastyczny wóz!
~Marcin
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
za niewielkie już teraz pieniądze otrzymujemy niezawodność i ładny wygląd, a przy większych silnikach troszkę adrenaliny i sportowego charakteru. osoby które piszą że ich honda więcej stoi niż jeździ bo i takie się tu wypowiadają, poprostu kupiły szrot, a ze szrota nic już nie będzie.kupujcie z głową i mechanikiem.
~michal.wlosik@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Honda Civic Hatchback 92-95 jest stosunkowo droga w porównaniu z innymi autami z tych roczników. Myślę, że warto jednak zainwestować. Części nie są drogie ponieważ auto to jest bardzo popularne. Jest masa zamienników, rdzewiejące nadkola można naprawić u dobrego blacharza, reperaturki nadkol można kupić do 100zł.
~drmaghabzdzisiu@amorki.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
stare autko ale wytrzymale -jak to mowia(powtarzam sie) nie do zajechania jak sie dba chociaz o biezace wymiany,a jak juz wymienimy cos na czesc z gornrj polki to raczej przez dlugie lata juz nie wrocimy do tego problemu(nie ma co oszczedzac jak ktos chce pojezdzic dluzej)
~Kioteras76
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Samochód Honda jest tania niż Toyota! Przykład Toyota Starlet ma kosztować 9 tys zł, a u mnie Civic tylko 6 tys zł. Co za głupota. Co do napraw to trochę tanie, a przykład tarczy i klocki kosztuje 200-300 zł, a olej i wymiana - 150 zł. Reszta wystarczy do jazdy.
~Mike!
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Hondy dobrze trzymaja wartosc, wiec sa drogie w zakupie. Z drugiej strony nie traca tak bardzo na wartosci przy ich sprzedazy. Wole 10 letnia honde niz 5 letniego francuza czy wlocha za te same pieniadze. Nie da sie zrobic taniego niezawodnego auta z charakterem.
~jablonski@o2.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W tej cenie - jedyny słuszny wybór. Nie należy się sugerować że części drogie bo to nie prawda. A poza tym nie będą przecież potrzebne bo się nic nie popsuje :) Warto poszukać modelu z mocniejszym silnikiem 1.6 i bogatszym wyposażeniem, bo w 1.3 to tylko podstawowe rzeczy.
~gl_az@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Trzyma cenę. Ale trzeba bardzo uważać przy kupnie na rdze (blachy nie ocynkowane) i na to jak poprzedni właściciel go używał. Ja go mecze już 40tys przebieg ponad 220tys. i nawet oleju nie bierze wiec pod względem mechanicznym jest SUPER jak za tą cenę
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
7,1
9,3
~CivicForever
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak na samochód leciwy Honda nie jest tania (mowa o dobrze utrzymanych egzemplarzach) - ale za niezawodność, japońską solidność i fajny wygląd warto zapłacić :-) A jeżeli ktoś się nie zgadza zawsze może kupić Gólfa albo inne "cudo" :-)
Honda Civic V Hatchback