Ocena kierowcy - Honda Civic VI Sedan

Pajda, 16 lat temu
Silnik 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Honda Civic VI Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Inne : konfort wyposarzenie i silnik ale ze względu na blachy wolałbym 4-drzwiowego który jest lepiej zabezpieczony
wszystko ok. oprócz blachy (dlatego tak nisko oceniam). Tylne nadkola lecą ekspresowo. Angole zawsze coś spierniczą. gorzej jak w oplu. ponadto trafia się rdza na górnym rancie drzwi. obawiam się że za 2 lata będzie sporo łatania. bardzo źle zabezpieczone auto przed korozją. Jak na Honde to wstyd każdą którą oglądałem z podobnego rocznika to praktycznie dziurawce oprócz tych robionych i super garażowanych.
troche za słaby przy niższych obrotach ale Honda tak ma a jak się załączy faza jest naprawde kosmos tyle że kosztem paliwa coś za coś. Za to Blacha to mnie szlak trafi
brak więkrzych problemów czasem wsteczny przykuleje ale ogólnie ok.
doskonały bez problemów na zakręcie choć troszke tyłem zarzuca ale podejrzewam opony
ogólnie jest dobrze
nie najgorzej ale sonde lambda do tego silnika dostać za dobre pieniądze to krzyżyk na droge. aso 1000 inter Cars 700 gdzieś na alegro koleś miał za 380 najleprza cena jaką znalazłem. Tylko oryginał pasuje
bez zastrzeżeń
bajecznie pakowne i obszerne auto jak na swoje gabaryty
zdażyło mi się w markecie cicho podjechać do przechodniów i ich przestraszyć. świetny oddźwięk przy załączeniu się fazy
na początku przy 100 km/h w trasie 5l w mieście spala mi przy oszczędnej jeździe od 9,5 do 10 litrów za dużo jestem w trakcie przeglądu podmieniam sonde lambda. (może paliwo kiepskie?) muszę ponownie sprawdzić w trasie
blachy źle wykończenie pełen konfort i dobre materiały. Za tą wygodę i jakość dam 4 gdyby nie blachy było by 5. Warto dać pare złoty za tak wygodne auto
brak usterek
brak usterek