Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (379) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lancet. lancet@solutions.net.pl
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Widoczność do tyłu ograniczona. Dla mnie bez większej uciążliwości i tak jedżę na lusterkach bocznych, a te obejmują duży kąt widzenia. Do przodu bez problemów.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie mam większych problemów,ale prawdą jest,że te futurystyczne kształty karoserii musiały się odbyć kosztem chociażby widoczności-czasami jedzie się na wyczucie.
~BB
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Troche duze slupki tyle przeszkadzaja ale to drobiazg w koncu sa lusterka a ta "polka" - pseudo spojler ma plusy - w nocy jadacy z tylu nie oslepiaja bo swieca swiatla w ta czesc ;-)
~ALLFIK 1966
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
DO PRZODU I NA BOKI Z POZYCJI KIEROWCY SUPER DO TYŁU SŁABO.DAJE SIE ODCZUĆ BRAK TYLNEJ WYCIERACZKI,PARKTRONIK KONIECZNY.SŁABĄ WIDOCZNOŚĆ REKOMPENSUJĄ SUPER LUSTERKA WSTECZNE
~MARCIN
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dobra. Nie rozumiem narzekań na spojler. UFO jest krótkim samochodem i ma czujniki parkowania z tyłu. Manewrowanie nim było czystą przyjemnością.
~JaroPZN
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Do przodu widoczność jest ok ale do tyłu to jest kiepsko. Duży tylny słupek. Są czujniki parkowania, po jakimś czasie da się auto wyczuć.
~Hondziarz90
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do przodu i na boki jest okej. Do tyłu niestety dość utrudniona za sprawą dzielonej szyby (bez wycieraczki - uciążliwe podczas deszczu) i szerokich słupków C.
~Stig
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Doskonałe wyciszenie żadnych problemów z bajerami typu zmieniarka ,podgrzewane siedzenia czy też dotykowy ekran zamiast klasycznego radia bez gps'u
~pulpitis
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Wszyscy narzekają na temat spojler w tylnej szybie. Jak dla mnie jest idealnie bo nie oślepiają mnie reflektory samochodów jadących za mną.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d
7,4
7,9
8,7
~arturp2
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kiepska widoczność w tylnym lusterku. Przy cofaniu bardzo słaba widoczność. Lusterka boczne bardzo duże i bardzo pomagają przy cofaniu.
Honda Civic VIII Hatchback 5d