Lista ocen Honda Civic X (92) - Karoseria

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Wszyscy mówią, że lakier jest słaby, ale osobiście nie mam tu zdania. Szkoda, że nie jest dostępny czerwony lakier metaliczny.
~Artur P.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jest delikatna, pokryłem ceramiką. Auto trzymam w garażu, po roku użytkowania nie ma rys ani nietypowych oznaków zużycia. Jest OK.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mondeo to to nie jest ale w trasie z hałasem biedy nie ma choć mogło by być lepiej za auto które kosztuje 100 tys.
~Tomasz K
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jakość lakieru fatalna,w kolorze czarnym po 10tys.km sporo rysek (nie myte na myjni) przy nałożonej ceramice!
~Dariusz Figurski
Sedan 4d Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Miękkie lakiery nowych aut to porażka polecam każdemu jechać po zakupie nałożyć ceramikę
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Ogólnie budowa nie których elementów w szczególności zderzaków powoduje pewne problemy przy myciu.
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jest dobrze, ale nie najlepiej. Denerwują drobiazgi (np. falująca maska, trzeszczące elementy wnętrza, etc.)
~Arkadiusz Jaroń
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
po dwóch latach nie oceniam, czas pokaże ta rubryka powinna być dla aut przynajmniej 10 letnich
~Przemo
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Delikatny lakier, falująca maska przy wyższych prędkościach, drży lekko otwierany dach w wersji sport plus.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Kompakty urosły . Honda ma 4,5 m długości. Miejsca w środku jest dużo, bagażnik spory.