Ocena kierowcy - Honda CR-V II

Tomek O. (to@inr.edu.pl), 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2004
Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Swoja opinie wyrazilem 10.2005, od tego momentu robie czestsze przerwy w podrozy - niestety jest ciasno , ale na otarcie lez siedzialem u konkurencji w roznych SUVach i wiem , ze japonce to kurduple, a jak nie projektuja na USA dla hamburgozercow, to ciasno bedzie .... ogolnie bardzo dobre wszystko, wady-zawieszenie ( na Niemieckie autostrady) i ciasno dla kierowcy (wysokiego). Licze na zmiany w 3 gen, juz widzialem z zewnatrz- mniejszy ale moze w srodku wiekszy
bez zarzutu
dalej haczy ale po roku przyzwyczailem sie- jest lepiej
dalej zle ale to co pisalem wczesniej wyjasnolo sie po przegladzie po 20 tys- prawy amoortyzator tyl zero tlumienia do wymiany, od tego czasu skacze dalej ale juz nie trzyma tor jazdy - dalej mi szkoda starej wersji ktora przejechalem 140 tys
po zdjeciu zaglowka ze srodka juz dobrze
ja sie nie mieszcze dalej - mimo ze po roku powienienem sie przyzwyczaic,za krotkie siedzisko, nogi nie maja stopki, prawa na gazie jakos dziwnie wygieta - mam 185 cm/ 75 kg a w poprzedniej wersji bylo super. Miejsce pracy wysokiego kierowcy fatalnie. Natomiast dostep do przelacznikow - OK wiec jeden punkt wiecej niz ostatnio
slabo - krotkie siedzisko, brak regulacji pochylenia siedziska jak w moim ulubionym poprzedniej generacji... wiecej miejsca z tylu i super bagaznik
spalanie spadlo - wyczulem bestie..
wymiana amortyzatora i zapinki na desce rozdzielczej - przebieg 20000

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 150KM 110kW [l/100km]