Ocena kierowcy - Honda CR-V II

kol, 21 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
nowa CRV z pewnością daje większa przyjemność z jazdy niż poprzednia, uważąm że jest to najlepszy wybór z możliwych . Osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam.
w porównaniu z poprzedniczką nowa jest fantastyczna, do 140 cisza, wspaniała elastyczność prawie jak automat.
wszystko swietnie spasowane, jak na terenowy którkie przełożenia. Na początku czasami ciężko wchodził wsteczny, teraz jest ok.
brak negatywnych uwag, bardzo dobrze trzyma sie w zakrętach.
Świetna
Wszystko zostało przemyślane i poprawione.
Bardzo dobrze, nagrzewa się w kilka minut
w porównaniu z konkurencją prawdziwy salon, w szczególności z RAV, bardzo dużo miejsca na nogi , sporo ogólnej przestrzeni.
Do 120 świetnie, powyżej słychać opływający wiatr i opony, szczególnie zimowe.
Chyba jedyny mankament tego samochodu. Dużo obiecywali mało zrobili. Jednym zdaniem pije za siebie i za twoje zdrowie. Nigdy nie udało mi się osiągną spalania wskazanego przez producenta. Przy delikatnej stopie ok 9,10 na 100 km, średnio 11 l, powyżej 160km/h lepiej nie pisać.
Samochody SUV generalnie są u nas za drogie, ktoś zarabia na nych krocie, niestety w takim kraju żyjemy. Np w Australii najnowszy model CRV wyposażony we wszystko co możliwe kosztuje w przeliczeniu na zł 65000. To jest rozsądna cena . Naszj lepiej nie komentować. Warto zauważyć ze CRV produkowany jest w Anglii a nie Japonii, teoretycznie powinien być tańszy.
Jak każda honda. niegdy cię nie zawiedzie. To jest moja 4 honda i z żadną nie miałem problemów. Najnowszy model jest świetnie dopracowany.
Jak na razie z nowym CRV nie miałem żadnych problemów, z poprzedniczką było podobnie.

Usterki Honda CR-V II

Honda CR-V II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu