Ocena kierowcy - Honda CR-V II

zadowolony z Hani, 11 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Inne : CAŁOKSZTAŁT- CZYLI ZLEPEK NAJLEPSZYCH CECH SAMOCHDOW JAKI DO TEJ PORY JEŹDZIŁEM.
Układ elektryczny : ten zamek centralny - we fiacie działał bez problemowo, a tu.......
Jak dla mnie - autko jakiego szukałem. Polecam każdemu , kto szuka komfortu, bezawaryjności, precyzji prowadzenia i sporej przestrzeni.
Po jeździe Suzuki z silinkiem również 2.0 spodziewałem sie ,że będzie ciut lepiej, ale przeszło to moje oczekiwania. Motor przy spokojniej jeździe ciuchutko mruczy i ma wystarczająco mocy w średnim zakresie obrotów, a jak trzeba podkręcić jak to hondę to od 4 tyś idzie ladnie.Jestem pozytywnie zaskoczony.
Wszystkie biegi ładnie wchodzą ,zero kłopotów z jedynka , wstecznym czy dwójką. Zobaczymy jak będzie zimą.
REWELACJA!!! to auto to coś czego szukałem ( parę rożnych już było). Komfortowy, cichy , wygodny, a zarazem całkiem dobrze prowadzący się w zakretach - świetny kompromis, zobaczymy co pokaże napęd na cztery w zimie.
Jak dla mnie jest ok. Zagłówki z tyłu trochę przeszkadzają , ale jak się środkowy zdemontuje jest bardzo dobrze. Na boki do przodu widocznośc na 5.
fajnie umiejscowiony ręczny i w dodatku wygodnie. Poza tym wszystko tam gdzie być powinno.
na razie super, zaczyna się deszczowy okres zobaczymy jak będzie z parowaniem, ale klima działa super - szybciutko chłodzi , ogrzewanie: w aucie po chwili ciepło się robi- dobrze wróży na zimę.
Auto w którym klaustrofobii nie mam( pozbyłem sie po GV :-)). Tu bije całą konkurencje w segmencie. oglądalem kilka podobnych aut ,ale nikt nie podskoczy jej w przestronności- no może tucson ma ilośc miejsca dla pasażerów podobną,ale przy porównanu bagażnika CRVka miażdży go. Xtrail-długość ta sama,ale wśrodku szału nie ma .
doskonale nie , ale jest naprawde dobrze. Przy prędkkości przelotowej 120-140 daje się w miarę spokojnie rozmawiać. Do 100 super.
rewelacja!!!! zużycie na gazie :-). autko chodzi ekstra , bez zająkniecia, jak na benzynie - brawo dla BRC - na razie super!!!! Naprawy i częsci nie wiem, ale typowe części raczej nie powiny być bardzo drogie( na pewno tańsze niż do francuzów, alf czy mazdy)- jak parę lat temu miałem civica było ok.
Honda zawsze bedzie droga w zakupie - jakość kosztuje, ale w eksploatacji jest ok.
hmm, japończyki i problem z elektryką ??? a..... to nie rodowity japończyk tylko hybryda made in Swindon - może dlatego coś z centralnym zamkiem się dzieje??? Reszta bez zarztów.
autko ma już 210 tys najechane , a na razie nic . Odpukać oby tak dalej :-)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 150KM 110kW [l/100km]

10,5