Ocena kierowcy - Honda CR-V II

Sebastian, 21 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Jeździłem dotychczas: Ładą 2107, Polonezem, Audi 100, Fordem Escortem, Hondą Civic Shuttle, Honda Civic 5D dwoma egzemplarzami, Toyota Hi-Lux, Nissan Pick-Up dwoma egzemplarzami. Z czystym sumieniem moge stwierdzić, że Honda CR-V to najlepszy samochód jakim przyszło mi jeździć.
Niby wysokoobrotowy, ale od 2000rpm radzi sobie świetnie.
Tylko dwójka wchodzi nieidealnie.
Jestem pod wrażeniem, szczególnie po ostatnich opadach śniegu. Mocno krytykowany ale bardzo niesłusznie. Chyba krytykuja tylko Ci, którzy nie jeździli. Wczesniej jeździłem dwoma prawdziwymi terenówkami i odnosze wrażenie, że CR-V (nie licząc mniejszego prześwitu i braku reduktora) właściwie im nie ustepuje.
Nie mam uwag.
Nie wiem o co chodzi z tymi przełącznikami do podnoszenia/opuszczania szyb. Sa w najwłaściwszym miejscu. Wygodne siedzenia. Masa schowków.
Nie ma uwag.
Bardzo dużo miejsca, szczególnie z tyłu.
Przy 160 jest zbyt głośno. Wiele zalezy od opon, bo ich hałas znacząco przenosi sie do środka.
Pali dużo. 8,5-11,5l. takie udało mi sie osiągnąć. Niektórzy twierdzą, że i do 14l./100km. Przeglądów i napraw jeszcze nie było.
100tys. to sporo, gdyby kosztowała 60 to byłaby bomba! Ale w sumie jest do przyjęcia.
Brak uszkodzeń.
Brak.