Ocena kierowcy - Honda CR-V II

igorb@satland.com.pl, 17 lat temu
Silnik 2.2 TD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Honda CR-V II 2.2 TD 140KM 103kW 2005-2006 - Oceń swoje auto
Jeżeli nie chcesz jeździć ociężałą terenówką , która podskakuje jak piłka na drodze i pali jak smoch , to kup CR-V. Dla mnie to najpepszy wóz na rynku, przez swoją niezawodność, ergonomię, ekonomię, prostotę,miejsce które oferuje, osiągi naprawdę niesamowite ( na 4 b. 60-100km/h 6,2 s.!) W terenie zaskakuje bardzo tym gdzie potrafi wjechać , no i wspaniale razi sobie w polskimi dziuro-studzienkami .A i jeszce jedno maiałem wypadek taką CR-V parę miesięcy temu ,120km.h , dachowanie , honad skasowana , zniszczona całkowicie , ale kabina zosała cała i mi nic się nie stało. Dlatego też kupiłem nową c-v niech mnie chroni. Pozdrawiam
Miałem w swoi życiu kilkanaście samochodów, benzynowe i diesle , ale ten zaskakuje mnie każdego dnia. Dał się w prosty sposób przeprogramować i teraz przy 175kM i 420Nm jeździ i brzmi jak SUBARU Impreza.Jak przyspieszam to ściszam radio ,żeby słyszeć jak brzmi ten ceramiczny silnik. Dodatkowe wytłumienie kabiny dało -5dB i jest poprostu cicho.
6 biegów i precyzja
Miałem CR-V 2003 benzyna , teraz mam CR-V 2005 i-CDTi i zawieszenie poprawili. Naprawdę jest super , na drodze w tereniei na plaży
Ja wszystko widzę
Wzystko na swoim miejscu i niczego nie jest za dużo
Mam diesla więc o cieple można zapomnieć w zimę - ale ja wstawione mam webasto i to odpalane z pilota więc problemu nie ma. Natomiast klima i wentylacja najlepsza z najlepszych - wiem co piszę! Wentylatora zupełnie nie słychać, szyby nigdy nie parują,w całym samochodzie jest równa tem.
Mam 182cm i 80kg , dla mnie jest super ale dla mojego kuzyna 120kg i 198cm to już totalnie za małe auto
Postarali się bardzo , ale ja zajmujęsiezawodowo akustyką , więc jeszcze wprowadziłęm parę poprawek. 150km/h i nie słychać silnika , tylko szum
Pali mi 9l, ale to rekord bardzo cieżko go osiągnąć - cały czas pedał w podłodze, normalnie przy mocnej jeździe w mieście nie przekracza 8,4l na trasie przy bardzo spokolnej jeździe 6l, mniej chyba się nie da.
Cena jest nienormalnie wysoka, dlatego polecam roczne lub dwu letnie auta, są jak nowe i za 50% ceny. Honada z przebiegiem 50tyś , jeździ jak nowa no chba, że jeździłą na Safari.
NIC NIC NIC tak jak w popzedniej CR-V
NIC NIC NIC tak jak w popzedniej CR-V