Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV

Bartek, 11 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2010
Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Z samochodu jestem zadowolony.Pewne rozwiązania są lepsze inne trochę mniej porównując do poprzedniego samochodu citroena C5. Trochę twardy ale chyba każdy samochód będzie twardy w porównaniu do hydropneumatycznego zawieszenia w C5.Ale jeśli o C5 to tyle z pozytywów. Honda CRV spełnia moje oczekiwania , dobrze się prowadzi, czujniki cofania bardzo się przydają.Moc silnika jest dla mnie wystarczająca wiadomo to nie wyścigówka.Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje będzie tak nadal.Wysokie zawieszenie pozwala pokonywać wysokie nierówności bez obawy o uszkodzenie podwozia.Dokupiłem progi aby dzieciom łatwiej się wsiadało.
silnik pracuje przyzwoicie,jak na moje wymagania wystarczy mocy.Poza tym jest cichy nawet przy większych obrotach nie dokucza hałas silnika
Nie mam zastrzeżeń.Biegi zmienia się lekko.
Samochód prowadzi się pewnie, dobrze trzyma się drogi nawet przy dużej prędkości,
Wiadomo wyżej się siedzi lepiej się widzi.
Trochę małe schowki z przodu. Ale za to dobrze rozwiązanie miedzy przednimi fotelami i schowki w drzwiach.Oświetlenie bagażnika mogło by być lepiej rozwiązane przy zasłoniętej rolecie oświetlenie z góry nie zdaje egzaminu.Mogło by być po bokach w przestrzeni bagażnika jak w poprzednim samochodzie.
Chłodzi i grzeje jak potrzeba. Trochę system rozdziału nawiewu mógłby być lepiej rozwiązany.
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. Dla pasażerów na tylnej kanapie także wystarczająco.Dobre rozwiązanie a możliwością regulacji dzielonej tylnej.Można przesuwać i opuszczać oparcie. Dla dzieci jak śpią pomocne.
Trochę przeszkadza hałas z przestrzeni bagażnika , przynajmniej takie miałem odczucie na początku.Poza tym bardzo dobrze.Nawet przy dużej prędkości jest dla mnie wystarczająco.
Porównując do poprzedniego samochodu w mieście pali mniej ale w trasie więcej. Dla mnie do przyjęcia
Na razie bez uwag.
Na szczęście nic nie dolega.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 150KM 110kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW