Ocena kierowcy - Honda FR-V

Booloomba, 18 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rok produkcji 2005
Honda FR-V 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Generalnie ok, specjalnie nic nie męczy a radość z jazdy duża + bonus za wygląd + bonus za silnik. Jak by był dłuszy pół metra to by było lepiej ale wtedy to się by nazywał shuttle :) Autko zdecydowanie dla koneserów jak wolisz wyżej siedzieć i wozisz dziecko to polecam, jak wolisz szaleć to lepiej accord.
Elastyczny , sprawny, posłuszny. Jak w accordzie
minus za wsteczny, czasem nie mogę znależć;) za umiejscowienie lewarka zmiany biegów pochwała- wygodne bardzo
Tył chyba za lekki , czasem przestawia Jak zapakowany 4 osobami świetnie.
Drugi samochód mam van więc przyzwyczajony jestem do lepszej . Jestem wysoki , lustero wsteczne mi najzwyczajniej zasłania czasem widocznośc. Do tyłu to też nie najlepiej, wysoka linia okien . Czujnik parkowania na tył obowiązkowo.
Az za wygodnie: sterowanie radiem na konsoli pod prawą ręka albo w kierownicy minusik za wyświetlacz temperatury AC zbiera się tam kurz powinna byc może szybka dodatkowa? albo w pionie ten wyswietlacz. Kontrolka nawiewu na szybe jest niewidoczna przy 6 i 4 biegu :(
Szybko chłodzi tylko dlaczego nie ma możliwości mechanicznego zamknięcia kilku nawiewów?
Te 3 fotele są małe i średniej jakości. Dokupiłem regulację kręgosłupa i lepiej. Za to środkowy jak chcesz wozic dziecko -rewelacja , siedzi dzidzius obok, łatwo serwisować a pod fotelem środkowym miejsce na walizkę podróżną.
Dali 6-tke i to dużo pomaga jak chcesz jechac szybko a cicho , V -165 = 3,5 tys obr/min.
Miasto ok 8,9 jak nie nerwowo, jak sie spieszę to i 11 , trasa 6,5-9 ( wg komputera) W końcu to 2.0 .
85000 z wymianą tapicerki i modyfikacja fotela i kilka extrasów wydaje sie akurat.
Honda
Honda