Honda FR-V - Oceń swoje auto

lista silników Honda FR-V

Oceny Honda FR-V

3% lepiej niż w segmencie Vany (4,12)

dodano 24.09.2005 21:21:28 przez

Nie lubie wspolczesnych samochodow uzytkowych i jezdze nimi z rozsadku. Sa brzydkie, plastikowe i nijakie. Niemieckie bez polotu. Wloskie nie budza zaufania (mam jeszcze Alfe - oddam za darmo). Francuskie tak samo jak wloskie a do tego strasznie "wynalzszcze". Amerykanskie nie nadaja sie na europejskie drogi. Japonskie wieja plastikiem i jakims niedorobieniem designerskim choc chyba sa dla mnie w sektorze uzytkowym najlepszym kompromisem. Chodzi oczywiscie o auta ponizej 200 tysiecy. (no to dostane zjebke na maila). A FRV jest wlasnie taki ciut inny. I choc nie ma napedu na 4 kola (lub chociaz na tyl), 200 koni, sekwencyjnego automatu, jest przyciezkawy optycznie i ma mnostwo innych drobnych wad to jestem z niego bardzo zadowolony. Swietnie spelnia zalozenia i jest autem niebanalnym. Daje duzo satysfakcji, choc musialem sie przesiasc z 20 letniej, doskonalej S-Klasy (w126), ktora do tej pory jest dla mnie autem idealnym. Ale sie przestawilem, co do tej pory nie udalo sie w innym aucie niz FRV. To moje dosc osobiste zdanie - tak mi sie udalo.

dodano 01.09.2013 20:21:27 przez

Dla moich potrzeb jest to auto rewelacyjne. Jeżdżę głownie w mieście , od czasu do czasu jakaś trasa do 120km w jedną stronę. Auto jest bardzo wygodne zarówno dla kierowcy jaki i dla pasażerów, aczkolwiek podróżowanie w 6 dorosłych osób tym autem na dłuższej trasie jest niewygodne. 2-4 osoby podróżują bardzo komfortowo. Dla niektórych dużym problemem jest silnik 1.7, który rzeczywiście jest słaby i mało dynamiczny, natomiast świetnie sprawuje się u kierowców , którzy jeżdżą w miarę przepisowo i dynamika jest mniej ważna niż spalanie. To co mi się podoba w tym aucie, to, to,że jest mało popularne, w całym tym zalewie passatów i golfów mam auto , które choć trochę się wyróżnia na naszych drogach. Ogólnie polecam Hondę FR-V, bardzo fajne i nietuzinkowe auto.

dodano 19.04.2013 13:38:29 przez

Swojego egzemplarza szukałem ponad rok. Zależało mi na wersji z polskiego salonu. Samochód ma przede wszystkim wspaniały wygląd. Czarny lakier z chromem pasują do siebie idealnie. Również kokpit wzbudza zawsze zainteresowanie swoim wyglądem. Przestrzeń auta jest ok ale niektórzy konkurenci oferują więcej. Dla mnie najlepszy jest silnik, który pięknie reaguje na gaz a z instalacja lpg współgra idealnie. Największy minus to czujnik deszczu. Masakra- działa jak chce. Przy kupnie należy zwrócić uwagę na lakier, który jest dość miękki i jeżeli ktoś mył auto w automatycznej myjni po kilku lat może wyglądać nie najlepiej.

dodano 15.05.2007 00:16:44 przez

Samochód kapitalny - idealnie mi odpowiada. Wyposażenie standartowe bardzo bogate, chociaż pozbawione jednego - a mianowicie czujników parkowania. POLECAM. TAK SAMO POLECAM TEN SAMOCHÓD. Jest wręcz wymarzony. Najlepsze dla mnie jest to, ze wiele osób za nim sie ogląda, a takze kilku o nim opowiadałem. Ach ta sylwetka. ROBI WRAZENIE I NIE TYLKO NA KOBIETACH. Jeden jedyny minus, to zła widoczność z tyłu i kiepskie parkowanie tyłem, lecz idzie się przyzwyczaić, szczególnie gdy pomaga czujnik.

dodano 13.08.2005 08:35:00 przez

Największą wadą tego samochodu jest lakier, bardzo wrażliwy na wszelkie zarysowania, wynikające z codziennej eksploatacji. Po 10.000 km nie wróży to dobrze na przyszłość, jeżeli chodzi o estetykę samochodu. Jest to mój pierwszy samochód japoński, do tej pory kupowałem tylko samochody niemieckie, w których takie problemy nie występują. Chociaż nie mam innych zastrzeżeń, następnym moim samochodem będzie znowu samochód niemiecki, poniewaz czuje się w nim w czasie jazdy pewnie i bezpiecznie.

dodano 26.07.2009 13:03:43 przez

Podsumowując autko jest bardzo fajnym rozwiązaniem dla rodzin, zwłaszcza tych większych. Dużym ułatwieniem są 2 rzędy(3+3), a nie 3 (2+3+2) gdzie w trzecim rzędzie brakuje miejsca na nogi, fotel jest za mały i zabiera miejsce w bagażniku. Poprzednio był użytkowany samochód 7 osobowy! Jest to z pewnością lepszy wybór niż Fiat, który nie zagwarantuje nam takich dobrych materiałów we wnętrzu, które jest trochę jak z zabawki, no i dizajn auta jest fajniejszy.

dodano 30.07.2010 09:21:10 przez

Drzwiczki z byliczki. Auto niby duże, a ciasne; 6 siedzeń, ale dla małych Japończyków, drzwi wchodzą na kierowcę i pasażera, widoczność słabiutka, spryskiwacz - dramat, a paliwożerność po prostu osłabia. Wiele do życzenia pozostawia też ergonomia - wszystkie przyciski (sterowanie klimą, lusterkami, szybami) umieszczone są w idiotycznych miejscach i obsługując je w czasie jazdy, nietrudno o wypadek. Jedyny plus to to, że się nie psuje.

dodano 18.07.2006 21:39:22 przez

Jestem bardzo zadowolony z wyboru. FR-V spelnilo prawie wszystkie moje chore kryteria. Jest oryginalna (zwraca uwage w drodze), spokojnie miesci 4 osobowa rodzine + babcia i chomik (razem 6), spokojnie moge sie poscigac i zostawic naiwniakow dalko w tyle (mysla, ze van nie potrafi jezdzic), i wystarczy, ze powiem Honda - wystarczy. Naprawde balem sie tego ukladu 3x2 - teraz jestem naprawde zadowolony i rodzina tez.

dodano 23.10.2005 14:04:19 przez

bardzo fajne auto z bogatym wyposażeniem,bardzo dobrym silnikiem,jego atut to nietypowość brak zainteresowania ze strony złodzieja,można było kupić je za 79900 jeżeli zostały z roku 2004 co uczyniłem, no i fakt że jest produkowane w Japonii pozwala mieć nadzieję że jakość jest na wysokim poziomie.Rocznikiem nie ma się co przejmować bo auta zamówione we wrześniu 2004 i tak w polsce były dopiero w lutym 2005.

dodano 28.01.2009 09:57:54 przez

Jak ktos chce auto wygodne ale nie z rozdmuchaną na długość karoserią to polecam. Jest to super auto dla młodych rodzin ale też ze względu na wsiadanie i wysiadanie dla tych którzy zakosztowali czegoś wyższego. Jak ktoś prowadzi życie rodzinne czyli dzieci, rodzice, dziadkowie to naprawdę w porównaniu do civica, accorda, wszelkiego typu innych marek ale segment kompaktów to będzie bardziej niż zadowolony.

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 600 km. Silnik: 1.2 115KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA + PAKIET BEZPIECZEŃSTWA + NISSAN CONNECT

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA + PAKIET BEZPIECZEŃSTWA + NISSAN CONNECT

Rocznik: 2014. Przebieg: 8 000 km. Silnik: 1.5 110KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Honda FR-V, oglądali także

Dowiedz się więcej o Honda FR-V

Przeczytaj o Honda FR-V

Wariacja od Hondy
Wariacja od Hondy Podczas, gdy wszyscy producenci budują siedmiomiejscowe mini vany, Honda jak zwykle poszła w stronę oryginalności i zredukowała jedno siedzenie. I tak na rynku pojawił się FR-V, który może przewieść sześć osób. Jest to bardzo ciekawa propozycja, którą skwitować można jednym słowem, zawartym w tytule: wariacja.

Honda FR-V 110

Społeczność Honda FR-V