Ocena kierowcy - Honda Stream

Masiej, 15 lat temu
Silnik 2.0 i 156KM 115kW
Rok produkcji 2001
Honda Stream 2.0 i 156KM 115kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : 156 koni i to jest honda kto mial wie o czym mowa brak diesla a by sie przydal
bardzo mi sie podoba jej przyspieszanie od 0-100 9,3 nie jeden sie juz oszukal. bez zarzutu przyspiesza jak diselek nic wiecej nie trzeba dla rodzinnego samochodu.
jest okej. brak 6 biegu
moglo by byc troche lepiej ale nie ma co narzekac.
jak wymienilem filtr pyłkowy jak by ktos nie wiedzial jest pod schowkiem wymiana trwa 1 minute.
ja nie narzekam troche malo miejsca na nogi dla pasarzera kto jest troche wyzszy to to zauwazy. w moim otczuciu trzymanie boczne foteli w sumie to nie jest sportowy samochodu ale jak jedzilem akordem to nie bo a ziemia jezelki chodzi o siedzenie kierowcy.
mi nic nie przeszkadza
w miescie 10,5 w trasie nigy nie sprawdzalem bo moze mi wyjsc wiecej niz w miescie i boje sie liczyc.:) w porownaniu 1.6 golv 4generacji pali tyle w miescie co moja honda
zegarek tego mi tu brak
sprowadzilem ten samochod ze szwecji poniewasz tam jest duza wilgotnosc powietrza i na snieg sypia zwir musialem wymienic sprezarke klimatyzacji chlodnice klimatyzacji i lewy zacisk tarcz hamulcowych ale to wszystko wina pogody raz spalily mi sie 2 zarówki od swiatel dziennych w tym sammym momencie i z dyskoteki musialem wracac na dlugich oslep[iajac innych przy okazji

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 156KM 115kW [l/100km]

9,2