Lista ocen Hyundai Accent II (194)

~jerry
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Za ta cene trudno znalec na rynku lepsza alternatywe. Rewelacyjna gwarancja!: 3 lata bez ograniczeń w kilometrach, a nie jakies oszukane 4 lata z *, czyli 2+2. Nalezy rowniez podkreslic walory wizualne samochodu - jeden z najladnieszych w swojej klasie. Daleko w tyle pozostają takie samochody jak: niemiecki czolg Opel Astra II, Chevrolet Lacetti (qasi Lanos), Ranault Thalia (pokraka), Dacia Logan. Generalnie, jesli komus nie zalezy na logo...
3,8
~Misiak; iudico@gazeta.pl
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Myśle, że Hyundai to bardzo niedoceniany pojazd. Zapewen przez złą opinię, którą "koreańczykom" narobiło Daewoo. Polecam bardzo ten samochó, a i opinie innych z którymi rozmawiałem są podobne.
3,7
~przemek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Całkiem udane autko, pozwala z niewielkie pieniążki przemieszczać sie. Przejechałem nim ok. 20 tys. dwa razy jeździłem na długich trasach po europie i mnie nie zawiódł ale nie obyło sie bez przygód. Ogólnie polecam ludziom którzy chcą jeździć a nie naprawiać
~skwira28@o2.pl
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Samochodzik niezawodny i niedrogi w utrzymaniu, dość przyjemnie się prowadzi. Przy zmianie na inny w przyszłości będę miał poważny dylemat.
~krzyku2101@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Opony kumho - sa do bani. Plastiki nie sa idealne - podobnie jak w wiekszosci aut z tej polki, sa twarde, rysuja sie. Kierownica - szkoda mowic, cienka i twarda. Chyba za twarde pora wycieraczek, czasmi drapie szybe od strony pasazera.Ma tez zalety - jest ekonomiczny, dosc duzy (szeroki - a to wplywa na komfort jazdy), mozna przewiesc nim spory ladunek, lekko pracujace wspomaganie (moze nawet troche za lekko). Dobre, czytelne zegary, dosc...
~jwp1435@onet.eu
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
jest to całkiem ciekawa propozycja niedrogiego młodego auta, pozatym przestronne funkcjonalne wnetrze i mało awaryjne, dość ekonomiczne auto. jak go kupiłem to miał o połowe mniej na liczniku. jeszcze mnie nie zawiudł. jednagże ma poważną wade przynajmniej muj strasznie poddaje sie korozji. Fakt dziś jest w czym wybierać dużo tego ale mimo to uważam ze warto na tym aucie sie zatrzymać werbując ogłoszenia.
~gostek
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
bardzo mi sie podoba przekonalem sie ze auta koreanskie niczym nie odbiegaja od europejczykow a nawet przewyzszaja na pewno w niezawodnosci
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Świetny samochód. Fajny design (chociaż to rzecz gustu), tani, ekonomiczny. Silnik niby mógłby być mocniejszy, ale ja nie mam aż takich wymagań, wystarczy. Jestem baaardzo zadowolony.
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Autko ma piękną sylwetkę, bardzo pojemny bagażnik, jest niezawodne, bardzo dobry silnik, wygodne fotele, nie najgorsza jakość materiałów, pomimo iż na pierwszy rzut oka plastiki wydają się bardzo sztywne.
3,8
~accent
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
Jeśli ktoś chce mieć samochód klasy C, który w dodatku nie wzbudza zainteresowania złodziei, to polecam.