Oceny Hyundai Coupe II 2.0 i 16V 143KM 105kW 2000-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai Coupe II 2.0 i 16V 143KM 105kW 2000-2002

~Jay-z
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Samochod bardzo ladnie sie prezentuje za rowno w srodku jak i na zewnatrz. Jazda tym samochodem sprawia przyjemnosc. Na uwage zasluguje zestaw audio. Samochod wyposazony juz w podstawowy system audio (pomimo brzydkiego design´ radia sugerujacy niska jakosc) zadowoli 90% osob poprzez jakosc niskich tonow i basow (6 glosnikow wystarcza idelanie) . Doskonale sie prowadzi. Szyby atermiczne utrzymuja cieplo w samochodzie i niepozwalaja by sie...
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Ocena dobry+. Auto jest bardzo przyjemne do jazdy oraz utrzymania. Nie jest jednak bez wad o czym trzeba pamiętać. Wspaniała opcja dla osób które szukają niedorgiego auta o sportowym zacięciu i fantastycznym wyglądzie. Auto przyciąga uwagę! Co raz ktoś się ustawia obok gotowy się ścigać, przechodnie też się oglądają :) Codziennie jestem nim zachwycony gdy do niego wsiadam lub wysiadam. Pamiętaj jeszcze, że kupno samochodu to jedno, a...
~Isarion
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Świetne auto z zacięciem sportowym, po dobrych drogach płynie i trzyma się nawierzchni jak poseł stołka, precyzyjna i skrzynia, genialnie zestrojone zawieszenie do tego zwraca uwagę płci piękniej i nietylko :) Tanie w częściach i niezawodne, jeśli się o nie dba potrafi się odwdzięczyć. W tym segmencie aut nie znajdziecie lepszej pozycji o takim wyglądzie i parametrach.
3,5
~Zenobi Chrabąszcz
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Nie kupił bym takiego samochodu :) chyba że ktoś lubi dużo dup wyrywać na wiejskich dyskotekach i ma jakiś kompleks. Bo ani to sportowy samochód, ani duża moc, ani fajny wygląd, Taki tam koreański wynalazek z ryżu. Lepiej już kupić sobie audi TT chyba że ktoś kupuje ryża z powodu małej ilości kasy i dużych aspiracji.
~Arturrrrossssss1982
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Najpiękniejsze auto jakie miałem. Stosunek jakość/cena/emocje BEZKONKURENCYJNY. Chyba już go nigdy nie sprzedam ;)
~artoo
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Gdyby nie bark miejsca dla wyższych kierowców - perfecto :)
~ARTUR6868
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
CO MOZNA WYMAGAC OD 10 LETNIEGO KOREANCZYKA Z ZRODOWODEM JAPONSKIM ? .KWESTIA GUSTU .KOBIETY GO UWIELBIAJA ZA STYLISTYKE NADWOZIA A JA ZA TO ZE SIE NIE PSUJE I JEST EKONOMICZNY.
~Tomek
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Jeżeli ktoś szuka ładnego auta o sportowym zacięciu za rozsądne pieniądze to mogę polecić Hyundaia Coupe.
~kiti
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Zajebiscie! Jak szukasz auta w cenie około 10.000 -12.000 masz do wyboru: Celica, Prelude, Eclipse, BMW 3, Ford Probe i Hyundai. Decyzja nalezy do Ciebie!!!
~Jacobi
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Swietne auto polecam niska cena małoawaryjny oszczędny jak na tego typu auto, łatwy do naprawy brak usterek od 1.5 roku przez 30 tys. km brawo polecam Hyundai