Oceny Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW 2015-2016

Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW 2015-2016

~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Autko w wersji komfort bardzo przyzwoite. Zaskoczyly mnie bardzo przyjemne w dotyku miekkie plastiki. Super zestaw glosnomowiacy ze sterowaniem glosowym. Jesli chodzi o osiagi to nie sa powalajace, ale dla bezpiecznego podrozowania jak najbardziej wystarczajace. Komfort podrozowania przyzwoity. Po przejechaniu 500km duzego zmeczenia sie nie czuje. Fotel i kierownica z mozliwoscia duzej regulacja. Spalanie na bardzo niskim poziomie. Do minusow...
~Sławomir
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na razie bardzo dobry samochód. Nie ma się za bardzo do czego doczepić. Może jedynie skrzynia biegów mogłaby być bardziej precyzyjna. Samochód z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie, podobnie jest z wnętrzem. Pod tym względem jest dużo lepiej niż w nowym Hyundaiu, który jest po prostu brzydki.
~gambolo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Generalnie auto oceniam pozytywnie bo na dzień dzisiejszy trudno stwierdzić wady po przejechaniu 5 tyś. kilometrów. Mam fajna wersję Go wiec dobrze doposażoną plus ładny lekko usportowiony wygląd poprzez dodatki.
~MichalREP
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem, śmiem twierdzić, ze jest to najlepsze auto tej klasy jakim przyszło mi jeździć, a było już tego trochę z każdej stajni. Interesujący wygląd, ponadprzeciętne wyposażenie i wyjątkowy komfort to główne cechy tego auta. Dodam, ze jest to mój samochód służbowy, w którym spędzam wiele godzin w ciagu dnia.
~MIKOLAJ
Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting