Lista ocen Hyundai ix35 SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW 2010-2013 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taksiarz
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Ogólnie samochód godny polecenia. Kształt, wygląd, wyposażenie, przyspieszenie, to jak "trzyma się drogi", to mi się podoba. Waga 2140 kg bez kierowcy i paliwa ma swoje plusy i minusy. Na plus to trakcja, jedzie jak przyklejony do asfaltu. Nie straszne mu woda czy śnieg pod kołami, jak chcesz ruszyć czy przyspieszyć wciskasz gaz i gotowe. Minus tej masy to hamowanie gdy pod kołami znajdzie się lód. Ale po pierwszym i jedynym "wymuszeniu" (nie...
~Taksiarz
~dadick
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Ogolna ocena bardzo pozytywna. Trzeba miec na uwadze ze to samochod z tej nizszej polki i ptzez to wnetrze jest duzo bardziej plastikowe niz w moim poprzednim aucie (Volvo XC70). Jednak roznica cen miedzy tymi samochodami rekompensuje te braki. Jesli komus nie zalezy na markowym znaczku na masce uwazam , ze jest godny polecenia- szczegolnie z tym mocniejszym silnikem wysokopreznym. A to , ze ludzie mowia ze to tylko Hyundai mnie wcale nie rusza.
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Auto dobre ale Hyundai Motor Poland ignoruje klienta i UWAGA: w systemie komputerowym występuje dowolne manipulowanie terminami gwarancji. Jeszcze na gwarancji, okazuje się, że auto już jest po gwarancji, bo ktoś wpisał taką datę i już. Winnych nie ma i gwarancji też.
~Krzysztof
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Pięknie się prowadzi, trzyma się drogi, wygodne, można powiedzieć ze po przejechaniu 25 tys km bezawaryjne, żadnych kłopotów z elektronika czy zawieszeniem, silnik pracuje równo, skrzynia przerzuca perfekcyjnie biegi.
~rystan
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
aktualnie po przebiegu 10000km ocena wysoka,zastanawiam się jednak jaka będzie ta ocena dla silnika np. po 100000km przy tak wyśrubowanej elektroniką jego mocy.
~jurek
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
bardzo ładny, przestronny o dynamicznym silniku z dobrymi osiągami, doskonałe zawieszenie idealne na nasze drogi
~pytek
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
jestem zaskoczony jakością i komfortem tego SUWa
~PANK
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
znakomity samochód, super silnik i przepiękny wygląd
~Pierwszy
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Czy tylko mi to auto nie pasuje?
Hyundai ix35 SUV