Lista ocen Hyundai ix35 SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW 2010-2013 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taksiarz
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Wszystko jest tam, gdzie być powinno. Jak się nauczysz co gdzie i do czego służy i wszystko robisz intuicyjnie. Minus to ekran dotykowy w radiu, w nocy za jasny. W prawdzie można go przyciemnieć (za dużo to nie daje) albo całkowicie wyłączyć wyświetlacz i wtedy elegancko widać drogę w nocy... no i jak chcesz wybrać utwór z listy to musisz idealnie palcem trafić. Paluszków nie mam za grubych, ale i tak jest trudno.
~Taksiarz
~dadick
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Ergonomia OK. Przelaczniki w typowych mjejscach, nie trzeba sie zbytnio przyzwyczajac. Ja bym zmienil polozenie przycisku komputera pokladowego.
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tu dla mnie prawie ideał. Brakuje mi przesuwanego do przodu podłokietnika lub po prostu przesunięcia go w całości do przodu i do góry.
~pawelmpj@op.pl
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Bardzo mi się podoba deska rozdzielcza,wszystko pod ręką ,agresywny przód i piękny tył samochodu,lepiej niż Kiaa
~jurek
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
początkowo trzeba się przyzwyczaić do innego rozmieszczenia niektórych włączników, ale wszystko jest pod ręką
~rystan
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
miłe zaskoczenie, jedyny minus to samo opuszczający się fotel kierowcy
~egon
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
przepiękna linia nadwozia, w środku wszystko na swoim miejscu
~krzysztof H
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
wszystko pod ręką chociaż początkowo musiałem się przyzwyczaić do paru włączników
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
9,1
~miki
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
wszystko na swoim miejscu i pięknie obudowane
Hyundai ix35 SUV